ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Διαιτητές, παρατηρητές Σαββατοκύριακου Δευτέρας 10-11-12/10 ΕΠΣ Πειραιά, κλήση Μικτών για 12/10

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΓΑΤΣΙΟΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 11/10/20 12:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΤΣΙΟΣ .., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
4. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 11/10/20 16:30 ΖΕΡΒΑΚΗΣ .., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
6. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
4oς: ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
7. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
4oς: ΟΡΦΑΝΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
8. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
10. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 11/10/20 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
11. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 11/10/20 14:15 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
12. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
14. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Δευτέρα 12/10/20 16:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Δευτέρα 12/10/20 16:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2020-2021
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 14/10/20 16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 11/10/20 11:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΤΣΙΟΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
19. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/10/20 11:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
20. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
21. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΝΕΛΛΟΣ .)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/10/20 16:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 10/10/20 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
25. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 10/10/20 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
26. ΘΗΣΕΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 11/10/20 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 10/10/20 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
28. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 10/10/20 16:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
29. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 10/10/20 16:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
30. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 11/10/20 11:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
31. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 11:30 ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση (09/10/2020)

                               Κλήσεις Μικτής Κ14  Ε.Π.Σ.Πειραιά για φιλικό

Από τον προπονητή της Μικτής Κ14  κ. Αθανασίου  Διαμαντή και τους συνεργάτες του, κo Πάντο Γιάννη και  κο Ρούσσαλη  Θανάση καλούνται τη Δευτέρα 12.10.2020 και ώρα συγκέντρωσης 15:00, να βρίσκονται στο Γηπ. Σ.Ε.Φ.  για φιλικό με την μικτή Κ15, οι κάτωθι αθλητές:

Α/Α        ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ                 ΟΜΑΔΑ
1 ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΓΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
2 ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
3 ΔΙΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
4 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
5 ΚΕΝΤΖΟ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
6 ΚΟΥΡΤΕΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
7 ΚΤΕΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
8 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
9 ΜΑΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
10 ΝΙΚΟΥ ΦΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
11 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
12 ΠΑΠΑΪΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
13 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
14 ΠΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
15 ΣΑΜΟΥΡΓΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
16 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
17 ΤΙΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
18 ΦΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

 

 

Κλήσεις Μικτής Κ15 Ε.Π.Σ.Πειραιά για φιλικό

Από τον  προπονητή της  μικτής ομάδος Κ15 της Ε.Π.Σ.Πειραιά   κ. Γκοβερίνο Γιώργο και τους  συνεργάτες του κο Λυμπερόπουλο  Γιώργο, κο Αντιμαχίτη  Γιάννη και κο Ρούσσαλη  Θανάση, καλούνται την Δευτέρα 12/10/2020  και ώρα συγκέντρωσης 15:00 στο γήπεδο ΣΕΦ για  φιλικό με την μικτή Κ14, οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:

 

Α/Α        ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ                 ΟΜΑΔΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
2 ΒΟΛΑΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
4 ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
5 ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
6 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
8 ΚΑΝΤΕΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ
9 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
10 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
11 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΕΙΡ.
12 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΕΙΡ.
13 ΛΕΓΚΙΣΙ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
14 ΜΙΛΙΩΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
17 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
18 ΠΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
19 ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΝΙΚΑΙΑΣ
20 ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
21 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
22 ΨΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ

 

Διαιτητές, παρατηρητές Σαββατοκύριακου Δευτέρας 10-11-12/10 ΕΠΣ Πειραιά, κλήση Μικτών για 12/10
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top