ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Διαιτητές, παρατηρητές Σ-Κ 26-27/9 σε Α’ ΕΠΣ Πειραιά, κλήσεις Μικτών για 28/9, αποφάσεις Πειθαρχικής, Υποδομών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 26/09/20 17:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
2. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 26/09/20 17:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
3. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 26/09/20 17:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 27/09/20 12:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
5. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/20 12:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 27/09/20 17:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
7. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/09/20 17:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 27/09/20 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 26/09/20 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
10. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 26/09/20 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 26/09/20 17:00 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
12. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/09/20 12:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
13. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 27/09/20 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
14. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 27/09/20 17:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
15. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 17:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
16. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 27/09/20 17:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση

 

Κλήσεις Μικτής  Κ14  Ε.Π.Σ. Πειραιά για προπόνηση

Από τον προπονητή της Μικτής Κ14  κ. Αθανασίου  Διαμαντή και τους συνεργάτες του, κ. Πάντο Γιάννη και  κ. Ρούσσαλη  Θανάση καλούνται τη Δευτέρα 28.9.2020 και ώρα συγκέντρωσης 14:45, να βρίσκονται στο γήπεδο Σ.Ε.Φ.  για προπόνηση οι κάτωθι αθλητές:

 

Α/Α        ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ                 ΟΜΑΔΑ
1 ΑΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
2 ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΓΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
3 ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
4 ΔΙΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
5 ΚΑΖΑΝΙΑΤΟΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
6 ΚΕΝΤΖΟ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
7 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
8 ΚΟΛΛΑΣ ΤΑΣΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
9 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
10 ΚΟΥΡΤΕΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
11 ΜΑΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
12 ΜΕΡΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
13 ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
14 ΜΠΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
15 ΜΠΟΥΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠ.
16 ΝΙΚΟΥ ΦΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
17 ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
18 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
19 ΠΑΠΑΪΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
20 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
21 ΣΑΜΟΥΡΓΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
22 ΤΙΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ

 

 

 

Κλήσεις Μικτής Κ15 Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση

Από τον  προπονητή της  μικτής ομάδος Κ15 της Ε.Π.Σ. Πειραιά   κ. Γκοβερίνο Γιώργο και τους  συνεργάτες του κ. Λυμπερόπουλο  Γιώργο, κ. Αντιμαχίτη  Γιάννη και κ. Ρούσσαλη  Θανάση, καλούνται την Δευτέρα 28/9/2020  και ώρα συγκέντρωσης 15.45 στο γήπεδο ΣΕΦ για  προπόνηση οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:

Α/Α        ΕΠΩΝΥΜΟ             ΟΝΟΜΑ                 ΟΜΑΔΑ
1 ΒΟΛΑΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3 ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
4 ΚΑΝΤΕΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ
5 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
6 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΕΙΡ.
7 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΕΙΡ.
8 ΛΕΓΚΙΣΙ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
9 ΜΙΛΙΩΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
12 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
13 ΠΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
14 ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΝΙΚΑΙΑΣ
15 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
16 ΨΑΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

Επιπρόσθετα παρακαλούνται οι υπεύθυνοι υποδομών των σωματείων να αποστείλουν  δύο ποδοσφαιριστές γεννηθέντες  το έτος 2006, προκειμένου κάποιοι εξ΄ αυτών να ενταχθούν στη μικτή. Απαραίτητη προϋπόθεση να έχουν δελτίο Ε.Π.Ο και ελληνική υπηκοότητα.

Λόγω της πανδημίας που υπάρχει και για την προφύλαξη της υγείας των αθλητών μας, είμαστε υποχρεωμένοι να τηρήσουμε τα υγειονομικά πρωτόκολλα της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού.

Για τον λόγο αυτόν θα πρέπει οι αθλητές που θα προσέρχονται  στις προπονήσεις των μικτών να ακολουθούν υποχρεωτικά τα εξής:

  1. Υποχρεωτική θερμομέτρηση κατά την είσοδο στο γήπεδο.
  2. Καταγραφή στοιχείων ( ονοματεπώνυμο, διεύθυνση κατοικίας, e-mail, κινητό) στο κατάλογο εισερχομένων – εξερχομένων κατά την είσοδο στο γήπεδο.
  3. Επίσης πρέπει όσοι αθλητές δεν έχουν προσκομίσει αντίγραφα της κάρτας υγείας και της ιατρικής βεβαίωσηςνα τα φέρουν στην προπόνηση

Όποιος αθλητής παρουσιάζει κάποιο από τα παραπάνω συμπτώματα την ημέρα της προπόνησης,  απαγορεύεται η είσοδος του στο γήπεδο. Για να επανέλθει θα πρέπει να έχει εξετασθεί από γιατρό.

Επίσης απαγορεύεται η είσοδος στο γήπεδο όλων ανεξαιρέτως εκτός των αθλητών και των υπευθύνων των μικτών.

Τέλος ενημερώνουμε όλους τους αθλητές που συμμετείχαν στον τελευταίο αγώνα της Κ12 να παραδώσουν τον ιματισμό τους στην προπόνηση των μικτών την Δευτέρα 28/9/2020 από  τις 15:00  έως 18:00

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

1. Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Κυπέλλου της 19&20.9.2020, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

ΦΥΠΕ Κ. ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 21.9.2020 ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ 10€

ΤΖΑΦΕΡΙ Α. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΙΑ (1) ΑΓ. ΗΜ. (Κ) ΑΠΟ 21.9.2020.

 

2. Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Κυπέλλου της 19&20.9.2020, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε αξιωματούχους σωματείων ως εξής:

ΡΕΝΤΖΟΣ Ε. – προπονητής ΑΣΤΕΡΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – (αγώνας ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ της 20/09/2020) για εξυβριστική συμπεριφορά, επιβάλλεται ποινή δύο (2) αγωνιστικών ημερών και χρηματική ποινή 20 ευρώ ( άρθρο 10 παρ.1β & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – β΄ προπονητής ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ (αγώνας ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ- Α.Ο.ΧΑΛΚΗΔΩΝ) της 20/09/2020) για ανάρμοστη συμπεριφορά, επιβάλλεται ποινή μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματική ποινή 10 ευρώ ( άρθρο 10 παρ.1α & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

 

3. Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματείου ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ καθώς και το έγγραφο του με υπ΄ αρ. 859 της 15.9.2020 βάση του οποίου δηλώνει αδυναμία να συμμετάσχει στον αγώνα Κυπέλλου «ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ »που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 20/9/2020 στο γήπεδο ΝΙΚΑΙΑΣ και ματαιώθηκε

ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ

α) Θεωρεί υπαίτιο το σωματείο ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ για την μη διεξαγωγή του αγώνα Κυπέλλου «ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ » αφού η ομάδα του δήλωσε αδυναμία να συμμετάσχει (άρθρο 17 παρ. 2,του ΚΑΠ ).

β) Κατακυρώνει τον εν λόγω αγώνα Κυπέλλου ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ , υπέρ του σωματείου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ με τέρματα τρία (3) έναντι μηδέν (0) του σωματείου ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ (άρθρο 17 παρ. 2,του ΚΑΠ ).

γ) Επιβάλλει χρηματική ποινή 50 ευρώ στο σωματείο ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ (άρθρο 17 παρ. 2, του ΚΑΠ).

Ανακοίνωση Επιτροπής Υποδομών
Η Επιτροπή Υποδομών της Ε.Π.Σ. Πειραιά ενημερώνει, ότι τελευταία ημέρα των δηλώσεων συμμετοχής στα Πρωταθλήματα υποδομών είναι η Παρασκευή 25/9/2020.

Ο διαχωρισμός των ομίλων θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 28/9/2020 και ώρα 18:00 στα γραφεία της Ένωσης.

Όσα σωματεία επιθυμούν, δύνανται να αγωνιστούν με δύο ομάδες στην ίδια ηλικιακή κατηγορία.

Υπενθυμίζεται ότι τα σωματεία της Γ ́ Εθνικής ερασιτεχνικής κατηγορίας, καθώς και της Α΄ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Π είναι υποχρεωμένα να συμμετέχουν, με μία τουλάχιστον ομάδα στα πρωταθλήματα υποδομών της Ένωσης.

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ

Κ-17: 10-11 /10/2020

Κ-15: 10-11 /10/2020

Κ-14: 10-11 /10/2020

Κ-12: 24-25 /10/2019

 

ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Κ-17: 2004 και μικρότεροι.

Κ-15: 2006 και μικρότεροι.

Κ-14: 2007 και μικρότεροι.

Κ-12: 2009 και μικρότεροι

Διαιτητές, παρατηρητές Σ-Κ 26-27/9 σε Α’ ΕΠΣ Πειραιά, κλήσεις Μικτών για 28/9, αποφάσεις Πειθαρχικής, Υποδομών
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top