ΕΠΣΑ

Αποτελέσματα σε πρωινά-Κυριακάτικα 27/9 ματς στην ΕΠΣΑ, τα τελικά σε Β3, Γ1

1. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2

Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
37. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-1
38. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
39. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-1
42. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-1
43. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-2

Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
45. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 4-0
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 1-3
47. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε. 1-0
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ. 5-0
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 1-5

Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-1
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 2-0
52. ΑΡΙΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 0-2
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 1-0
54. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/09/20 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-2

57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 10:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α. 5-0
58. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-1

Αποτελέσματα σε πρωινά-Κυριακάτικα 27/9 ματς στην ΕΠΣΑ, τα τελικά σε Β3, Γ1
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top