ΕΠΣΑ

Αιτήματα σωματείων υποδομών και αποτελέσματα Σαββατοκύριακου 10-11/10 στην ΕΠΣΑ

ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (12/10/2020) ΕΠΕΙΓΟΝ!

Το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 17-18/10 ξεκινάει το Πρωτάθλημα Κ12. Για την πληρέστερη κάλυψη των Πρωταθλημάτων Κ16-Κ14-Κ12 (διαιτητές και γιατροί) οι αγώνες αυτών των Πρωταθλημάτων θα ορίζονται ΣΑΒΒΑΤΟ ή ΚΥΡΙΑΚΗ πρωϊ με ελάχιστες εξαιρέσεις

Αγώνες απου είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν σε ένα γήπεδο θα ορίζονται συνεχόμενοι

Ενημερώνουμε λοιπόν όλα τα σωματεία μας που συμμετέχουν στα Πρωταθλήματα Υποδομών Κ18, Κ16, Κ14, Κ12 και Κ11-10, ότι οποιοδήποτε αίτημα σχετικά με την ημέρα και ώρα τέλεσης των αγώνων τους, θα πρέπει να υποβάλλεται στην Επιτροπή Υποδομής το αργότερο μέχρι την ΤΡΙΤΗ στις 14:00 ,για τους αγώνες του προσεχούς ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ. Τα αιτήματα αυτά αφορούν κυρίως το Πρωτάθλημα Κ18 λόγω των φροντιστηρίων και των εξετάσεων που δίνουν οι ποδοσφαιριστές που συμμετέχουν σε αυτούς τους αγώνες.

Αίτημα που θα υποβάλλεται αργότερα, δεν θα γίνεται δεκτό

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 6-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-0
3. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-0
4. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-3
5. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/10/20 16:15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-1
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-0
11. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-1
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-1
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/10/20 12:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 11/10/20 16:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-2
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
17. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
18. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-1
20. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-1
21. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
23. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-1
24. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
25. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
26. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-2
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 11/10/20 16:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-2
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-4
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-0
30. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-2
31. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-2
32. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-2
33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-0
34. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-1
35. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
37. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/10/20 16:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
38. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-2
39. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-1
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/10/20 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 3-2
42. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-2
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/10/20 16:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ. 3-3
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. 3-1
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν. 2-1
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 10:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 3-0
47. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 3-2
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ. 5-0
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. 1-3
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 3-0
51. ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
52. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
53. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/10/20 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 3-0
54. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 4-2
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
57. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ. 1-0
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/20 09:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 10:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 3-0
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 3-4
61. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 1-1
Κ-18 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/10/20 12:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-2
63. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 12:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-1
64. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. 1-4
65. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-1
66. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/10/20 18:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. 5-1
67. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/10/20 18:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. 1-3
Κ-18 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 09:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε. 1-2
69. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 10:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 1-5
70. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/10/20 11:00 0-3 α.α.
71. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-2
72. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 11/10/20 13:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. 5-2
Κ-18 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 13:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 1-3
74. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-4
75. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 18:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-0
76. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 19:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
77. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/20 19:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-1
78. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 20:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. 1-2
Κ-18 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 2-1
80. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β. 1-2
81. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-5
82. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 10/10/20 12:30 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 0-5
83. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 11/10/20 11:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-3
84. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/10/20 18:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β. 0-1
Κ-18 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/10/20 09:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 0-6
86. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/10/20 12:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν. 1-1
87. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/10/20 18:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν. 1-1
88. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 18:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α. 4-1
89. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 11/10/20 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. 4-5
Κ-18 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/10/20 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
91. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 12:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΡΑΣ Α. 2-0
92. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/10/20 12:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. 1-3
93. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. 0-1
94. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/10/20 18:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 5-1
95. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α. 1-4
Κ-16 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 10:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 9-0
97. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 20:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
98. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 4-0
99. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/10/20 13:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-1
100. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/10/20 14:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
101. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/10/20 20:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
Κ-16 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
103. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 10/10/20 09:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. Αναβλήθηκε
104. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/10/20 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
105. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 12:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
106. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
107. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 11/10/20 12:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
Κ-16 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 – ΠΑΤΗΣΙΑ Σάββατο 10/10/20 00:00 3-0 α.α.
109. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
110. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 1-1
111. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 18:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-1
112. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/10/20 19:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-3
113. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 14:00 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-5
Κ-16 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/10/20 09:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-4
115. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-1
116. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 18:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
117. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 20:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-0
118. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/10/20 09:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-1
Κ-16 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 09:45 ΙΣΣΑ Α. 1-4
120. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/10/20 11:15 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 4-1
121. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-2
122. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/10/20 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-4
123. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/10/20 19:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-3
Κ-16 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Σάββατο 10/10/20 00:00 Αναβλήθηκε
125. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/10/20 10:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-2
126. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 10/10/20 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
127. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 16:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 7-0
128. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/10/20 18:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 3-3
Κ-14 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 13:30 ΛΩΝΗ Ε. 2-1
130. ΡΟΥΦ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/10/20 18:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-1
131. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 18:45 ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 1-0
132. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/10/20 10:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
133. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/10/20 13:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 5-0
134. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/10/20 18:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
Κ-14 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 10:45 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-3
136. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-0
137. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 14:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
138. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 11/10/20 09:45 ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 1-2
139. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-2
140. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-0
Κ-14 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 12:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 4-0
142. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 19:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-5
143. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-0
144. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 11:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-1
145. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 11/10/20 13:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
Κ-14 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
146. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 – ΑΦΟΒΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/10/20 10:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-0
147. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 0-2
148. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 14:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 1-2
149. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 10/10/20 16:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
150. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
151. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/10/20 19:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 12-0
Κ-14 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
152. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/10/20 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
153. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/10/20 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-9
154. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/10/20 10:30 ΘΩΜΑΣ Π. 0-7
155. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΙΣΣΑ Α. 0-4
156. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/10/20 14:00 ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. 4-0
157. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 18:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 7-0
Κ-14 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
158. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 10:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 7-2
159. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 11:45 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 4-1
160. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/10/20 13:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-4
161. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/10/20 16:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 3-1
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
3η Φάση
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 14/10/20 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 14/10/20 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 14/10/20 15:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
4. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 14/10/20 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

 

Αιτήματα σωματείων υποδομών και αποτελέσματα Σαββατοκύριακου 10-11/10 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top