ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Α Ε Χατζηκυριακείου 1953-Φοίνικας Αγίας Σοφίας 1~0: Αποτελέσματα Σαββάτου 17/10 σε ΕΠΣ Πειραιά

Μέ νίκη τής γηπεδούχου Ομάδος έληξε ό Αγώνας Α Ε Χατζηκυριακείου ~ Φοίνικας Αγίας Σοφίας, ή πρώτη για τά Λιοντάρια του Χατζηκυριακείου στο πρωτάθλημα τής Γ’ κατηγορίας.

Ο Αγώνας ήταν αρκετά δυνατός με τούς γηπεδούχους να έχουν τή πρωτοβουλία στο πρώτο ημίχρονο καί να έχουν δύο κάθετα δοκάρια με τό Χοτζάϊ στό 28’λεπτό και το Κατσανέα στο 41′ παρ’ όλα αυτά το ημίχρονο τελείωσε χωρίς σκόρ.
Μέ τήν έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου οί γηπεδούχοι είχαν πάλι τη πρωτοβουλία κινήσεων εντός του αγωνιστικού χώρου και αφού έχασαν αρκετές ευκαιρίες για να σκοράρουν τά κατάφεραν στο 58′ λεπτό μέ τό Χοτζάϊ μέ ένα πολύ ωραίο γκόλ τόσο σε δημιουργία όσο και σε εκτέλεση, Τσότα έκανε κάθετη μπαλιά από το κέντρο του γηπέδου ο Τσερεγκούνης τράβηξε δύο ποδοσφαιριστές τού Φοίνικα επάνω του αφήνοντας χώρο στόν Αλιάσι να πάρει τη πάσα γιά νά σκοράρει αυτός προτίμησε νά δώσει εξαιρετική ασίστ στο Χοτζάϊ που δε δυσκολεύτηκε με δυνατό σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής να σκοράρει.
Αμέσως μετά το γκολ η Ομάδα του Φοίνικα ανέβασε ρυθμό και απείλησε την εστία των γηπεδούχων αλλά ο Τσιάμης έδωσε τη λύση σε δύο φάσεις που μυριζαν γκόλ.
Το Χατζηκυριάκειο αντέδρασε αμέσως και είχε δύο ευκαιρίες μέ τν Αλιάσι να τελειώσει τον Αγώνα αλλά τη μία πέταξε τη μπάλα απελπιστικά άουτ αν και ήταν μόνος του, στη δεύτερη πάσαρε στο Χοτζάϊ που σούταρε και βρήκε τη ρίζα τής αριστερής δοκού στο 80ω λεπτό.
Στο 85′ λεπτό οι Φιλοξενούμενοι είχαν οριζόντιο δοκάρι σε σέντρα σουτ τού Χουρμούζη.
Διαιτητής του Αγώνα ήταν ή Βογιατζιδάκη

ΑΕ Χατζηκυριακείου : Τσιάμης, Κατσανέας, Μπάνος (83′ Βλάχος), Νίνος, Παπακωνσταντίνου, Μπάλιας, Αλιάσι, Τσότα(73′ Κορέντιος), Τσερεγκούνης, Ραματιάς (60′ Χαβέλας), Χοτζάϊ
Φοίνικας : Φιλόπουλος, Κατσικούδης, ΑγοριανίτηςΒ, Αντωνίου, Νέστορ(λ. τρ Αλούση) Κανάρης (46′ Φιλιπαίος) Περάμαντζης(46′ Αγοριανίτης Α), Ζερτίδης(60′ Ηλιάκης), Αλιφραγκής, Δημητρόπουλος, Μαυροειδής( 80ω Χουρμούζης)

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 17/10 στην ΕΠΣ Πειραιά:’

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
2. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. 2-4
3. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ .., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 0-4
4. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ..
5. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΤΣΙΟΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
6. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 17:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ..
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
9. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/10/20 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 2-0
10. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 14:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.
11. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
12. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/10/20 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
14. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
15. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 18/10/20 16:30 ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 0-1
17. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/10/20 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ. 2-0
18. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 3-0
19. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 3-2
22. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
23. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/10/20 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
25. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
27. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
28. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 18/10/20 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
29. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 18/10/20 13:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
30. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 18/10/20 16:45 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
Κ17 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 2-2
32. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
33. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ17 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/10/20 13:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
35. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
36. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ17 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-4
38. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 1-1
39. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/10/20 09:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ17 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Α. 0-4
41. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
42. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/10/20 13:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ17 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/10/20 10:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. 2-2
44. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 09:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
45. ΑΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2019 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
Κ17 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 11:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 1-0
47. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
Κ15 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 8-0
49. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 17/10/20 12:15 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 3-0
50. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 18/10/20 09:00 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ15 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/10/20 11:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
52. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/10/20 13:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. 0-8
Κ15 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
54. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 19:30 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ15 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2019 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/10/20 12:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 5-0
Κ14 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/10/20 09:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
57. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 11:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
58. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
Κ14 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/10/20 10:30 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. 0-5
60. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 18/10/20 09:00 Αναβλήθηκε
61. ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ14 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 14:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 1-8
63. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
64. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ14 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 17/10/20 15:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 3-0
66. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
67. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/10/20 19:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 0-5
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δευτέρα 19/10/20 16:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 21/10/20 16:30
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2020-2021
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 21/10/20 16:00

Α Ε Χατζηκυριακείου 1953-Φοίνικας Αγίας Σοφίας 1~0: Αποτελέσματα Σαββάτου 17/10 σε ΕΠΣ Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top