Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι αλλαγές και οι διαιτητές στα ματς της 2ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική

Δείτε ποιες είναι οι μέχρι τώρα αλλαγές που έχουν ανακοινωθεί από την ΕΠΟ στις αναμετρήσεις που αφορούν την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά οι αλλαγές που αφορούν την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής:

4ος όμιλος
06/10/2018, 16:00
Α.Ο. Στυλίς – Νίκη Βόλου
6ος όμιλος
06/10/2018, 15:00
Παναιγιάλειος – Ιάλυσος
07/10/2018, 13:30
Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός Πύργου
7ος όμιλος
07/10/2018, 12:00
Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός
07/10/2018, 13:00
Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός
8ος όμιλος
07/10/2018, 11:00
Πανασπροπυργιακός Δόξα Ασπροπύργου – ΑΟ Εικοσιμίας

Δείτε ποιοι ορίστηκαν από την ΚΕΔ για να διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής.

2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΒΡΟΥ
2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
2 1.1 07/10/18 16:00 ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ
2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔ/ΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΙΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΌ ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
2 1.2 07/10/18 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
2 1.3 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2 1.3 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

2 1.3 07/10/18 16:00 Ε.Π.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
2 1.3 07/10/18 16:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
2 1.3 07/10/18 16:00 Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
2 1.3 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α.Π.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΑΣ
2 1.4 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΙΑΣ ΑΜΕΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2 1.4 06/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2 1.4 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
2 1.4 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 1.4 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
2 1.4 07/10/18 16:00 Α΄ Δ.Α.Κ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 1.4 07/10/18 16:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 1.5 07/10/18 16:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕ ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2 1.6 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2 1.6 06/10/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2 1.6 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 1.6 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΕΚΚΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
2 1.6 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ- ΠΑΝ. ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
2 1.6 07/10/18 13:30 ΔΗΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΘΕΩΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 1.7 07/10/18 12:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΘΗΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣΜΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2 1.7 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 1.7 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
2 1.7 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΤΤΟΡΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΖΙΚΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
2 1.7 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
2 1.7 07/10/18 13:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

2 1.8 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΥΤΑΦΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ
2 1.8 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
2 1.8 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
2 1.8 07/10/18 16:00 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΔΑΝΙΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
2 1.8 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΟΛΑΩΝ ΠΕΛΛΑΝΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΑΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΟΤΣΑΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
2 1.8 07/10/18 11:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
2 1.8 07/10/18 16:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΌ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Οι αλλαγές και οι διαιτητές στα ματς της 2ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top