ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 6 και 7/10 σε Α’, Β’, Γ’, Κ18 και Κ16 ΕΠΣΑΝΑ και οι κληρώσεις για το Κύπελλο και το πρωτάθλημα Κ14

Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 06/10/18 16:00
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Σάββατο 06/10/18 16:00
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βούλας Κυριακή 07/10/18 16:00
4. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 07/10/18 16:00
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/10/18 16:00
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 07/10/18 16:00
7. ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/10/18 16:00
8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/10/18 16:00
Β Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Σάββατο 06/10/18 16:00
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βάρης Σάββατο 06/10/18 16:00
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Δροσιάς Σάββατο 06/10/18 16:00
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ραφήνας Σάββατο 06/10/18 16:00
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/10/18 00:00
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 07/10/18 16:00
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αυλώνα Κυριακή 07/10/18 16:00
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 07/10/18 16:00
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίας Άννας Τετάρτη 03/10/18 16:15
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Τετάρτη 03/10/18 16:15
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κουβαρά Τετάρτη 03/10/18 16:15
20. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αφιδνών Τετάρτη 03/10/18 16:15
21. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Διονύσου Τετάρτη 03/10/18 16:15
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Βούλας Τετάρτη 03/10/18 16:15
23. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γέρακα Τετάρτη 03/10/18 16:15
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/10/18 16:00
25. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γραμματικού Κυριακή 07/10/18 16:00
26. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 07/10/18 16:00
27. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/10/18 16:00
28. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 07/10/18 16:00
29. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 07/10/18 16:00
30. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 07/10/18 16:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 06/10/18 10:00
32. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/10/18 10:00
33. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 06/10/18 10:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 06/10/18 10:00
35. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 06/10/18 10:00
36. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 06/10/18 10:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 06/10/18 10:00
38. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 06/10/18 10:00
39. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 06/10/18 10:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 06/10/18 10:00
41. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 06/10/18 10:00
42. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Σάββατο 06/10/18 10:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 07/10/18 10:00
44. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 07/10/18 10:00
45. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 07/10/18 10:00
46. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/10/18 10:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 07/10/18 10:00
48. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/10/18 10:00
49. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κουβαρά Κυριακή 07/10/18 10:00
50. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 07/10/18 10:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 07/10/18 10:00
52. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 07/10/18 10:00
53. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 07/10/18 10:00
54. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Κυριακή 07/10/18 10:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/10/18 10:00
56. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/10/18 10:00
57. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Κυριακή 07/10/18 10:00
58. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 07/10/18 10:00

ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση της Β Φάσης Κυπέλλου θα πραγματοποιηθεί στις 10/10 και ώρα 18:00 στα γραφεία της Ένωσης.

Οι αγώνες της επόμενης φάσης θα διεξαχθούν στις 24/10.

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ 14
Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση των πρωταθλήματος Κ14 θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3 Οκτωβρίου και ώρα 13.00 στα γραφεία της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α.

Η πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ14 θα διεξαχθεί το Σάββατο 13/10/2018.

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 6 και 7/10 σε Α’, Β’, Γ’, Κ18 και Κ16 ΕΠΣΑΝΑ και οι κληρώσεις για το Κύπελλο και το πρωτάθλημα Κ14
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top