ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 29 και 30/9 σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 29/09/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 29/09/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 30/09/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 30/09/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
5. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 30/09/18 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Κυριακή 30/09/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 30/09/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 30/09/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
Β Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 29/09/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 29/09/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καλάμου Σάββατο 29/09/18 16:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 29/09/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 30/09/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
14. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 30/09/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
15. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 30/09/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 30/09/18 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 29/09/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 30/09/18 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γραμματικού Κυριακή 30/09/18 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
20. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 30/09/18 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
21. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 30/09/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 30/09/18 16:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Κυριακή 30/09/18 16:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 29 και 30/9 σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top