Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στην πρεμιέρα της Γ’ Εθνικής 29/9 και 30/9

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
1 1.1 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1 1.1 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡ/ΣΤΡΟΥ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΔΡΑΜΑΣ
1 1.1 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
1 1.1 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
1 1.1 30/09/18 16:00 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
1 1.1 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΙΛΚΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΕΜΠΛΙΟΥΚ
ΙΛΙΑΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΣΗΠΑΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
1 1.1 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1 1.2 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
1 1.2 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ
1 1.2 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
1 1.2 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
1 1.2 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
1 1.2 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
1 1.2 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΕΛΙΤΗΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
1 1.3 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1 1.3 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1 1.3 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΦΛΩΡΙΑΔΟΣ ΑΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 1.3 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ) ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1 1.3 30/09/18 16:00 Δ.Α.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΡΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1 1.3 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
1 1.4 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΣΤΥΛΙΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

 

1 1.4 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1 1.4 30/09/18 16:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
1 1.4 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
1 1.4 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΟΦΑΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1 1.4 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
1 1.4 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
1 1.5 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΌ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1 1.5 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1 1.5 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΙΑΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
1 1.5 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (ΙΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1 1.5 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
1 1.5 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1 1.6 30/09/18 13:30 ΔΗΜ. ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1 1.6 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
1 1.6 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
1 1.6 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΌ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ- ΠΑΝΟΠ. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
1 1.6 29/09/18 14:45 ΔΗΜ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
1 1.6 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΌ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΠΑΡΑΪΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 1.7 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1 1.7 30/09/18 12:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
1 1.7 29/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΕΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 1.7 30/09/18 16:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΙΝΘΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1 1.7 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1 1.7 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
1 1.8 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 1.8 30/09/18 14:00 ΔΗΜ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 1.8 30/09/18 16:00 Δ.Α.Κ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1 1.8 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ ΠΕΛΛΑΝΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
1 1.8 30/09/18 16:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΕΝ. ΑΟ ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑΣ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΙΝΘΙΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1 1.8 30/09/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΑΠΌ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΌ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ
1 1.8 30/09/18 14:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

Οι διαιτητές στην πρεμιέρα της Γ’ Εθνικής 29/9 και 30/9
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top