ΕΠΣΑ

Όλα τα αποτελέσματα στους αγώνες Κυπέλλου-Τετάρτη 26/9 για την 3η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

3η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-2 παρ.
2. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-1 (πεν: 2-4)
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0 (πεν: 2-4)
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-0
7. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-0 (πεν: 4-3)
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-2
9. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
10. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-1
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
12. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π. 0-3
13. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-0 (πεν: 5-4)
14. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 7-1
15. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-1
16. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-3
17. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 26/09/18 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1 παρ.

Όλα τα αποτελέσματα στους αγώνες Κυπέλλου-Τετάρτη 26/9 για την 3η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top