ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές, παρατηρητές Σ-Κ 26-27/9 σε Α΄, Β’, Γ’ ΕΠΣΑΝΑ, αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής Υποδομών

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
4. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 26/09/20 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Μαραθώνα Κυριακή 27/09/20 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
6. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 27/09/20 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 26/09/20 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
8. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
9. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Σάββατο 26/09/20 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
10. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
11. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βούλας Κυριακή 27/09/20 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
13. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
14. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 26/09/20 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
15. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Βουλιαγμένης Σάββατο 26/09/20 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
16. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κουβαρά Κυριακή 27/09/20 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
17. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γραμματικού Κυριακή 27/09/20 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΜΠΟΥΖΑΣ .)
18. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βάρης Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 27/09/20 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
20. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 27/09/20 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
22. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 27/09/20 16:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
23. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 27/09/20 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
24. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (25/9/2020)
Σας ενημερώνουμε ότι το φιλικό που είχε προγραμματιστεί για την Δευτέρα 28/09/2020 αναβάλλεται.

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 22/09/2020 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 22-09-2020

Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι το άρθρο 8 παρ. 3 του Π.Κ. αναφέρει ότι: Μια αποβολή  ποδοσφαιριστή ή αξιωματούχου  αγώνα (υπό τη προϋπόθεση ότι αναφέρεται στο Φ.Α.) αυτόματα, σε κάθε περίπτωση ακόμα και πριν την έκδοση της αποφάσεως του πειθαρχικού οργάνου, επιφέρει τον αποκλεισμό από τον επόμενο αγώνα, ακόμα και εάν επιβλήθηκε σε έναν αγώνα ο όποιος εν συνέχεια  διεκόπη ή ακυρώθηκε.

 

Επομένως η πειθαρχική επιτροπή θα καλεί τους αξιωματούχους του αγώνα σε απολογία έστω και αν έχουν εκτίσει την μια (1) αγωνιστική, για να γράφει το συμβάν στο ποινικό μητρώο αφ ενός και αφ έτερου για την εφαρμογή των άρθρων 3 παρ. 3 Π.Κ. και 15 παρ. 12 ΚΑΠ που αναφέρουν : Για όλες τις παραβάσεις του παρόντος που είτε αναγράφονται στο Φ.Α. είτε όχι, οι ποινές επιβάλλονται από την αρμόδια Π.Ε. κατόπιν κλήσεως σε απολογία του πειθαρχικώς ελεγχόμενου, πλην των παραβάσεων ποδοσφαιριστών που τιμωρήθηκαν με αποβολή από  τον διαιτητή, οι ποινές των οποίων επιβάλλονται χωρίς προηγούμενη κλήση τους σε απολογία.

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ Α. 1439361 ΣΤΑΜΑΤΑ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΝΙΚΟΛΑ Α. 1450258 ΑΝΟΙΞΗ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΝΤΟΥΝΗΣ Ε. 1422409 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΑ 1 10 10 ΠΑΡ. 1Α ΙΙΙ

 

    ΜΑΓΓΙΝΑΣ Γ.        1158047     ΟΛΥΜΠ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ.      1      10        7 ΠΑΡ.3

Μαγγινας Γ,  1158047,     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ, 1ΑΓΩΝ, 10 ΕΥΡΩ,  7 ΠΑΡ. 3
Κλήση σε απολογία Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Καλούμε σε απολογία την 29/09/2020 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ  Π.Κ. 1-3-14-15
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ Π.Κ. 1-3-8-11-12

 

 

Ποινές από απολογίες Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΩΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΑΠΟ ΟΠΑΔΟΥΣ  ΤΟΥ, ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ Φ.Α. ΤΗΣ 12-09-2020 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΗΝ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΤΩΝ 100 ΕΥΡΩ. ΑΡΘΡ. 15 ΠΑΡ. 3ΑΒ,6Α ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 14 ΠΑΡ. 2,3 Π.Κ.
  2. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΩΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΟ  ΒΑΣΗ ΑΡΘΡ. 6 ΠΑΡ.3Β ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΓΙΑ ΔΥΣΜΕΝΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ, ΛΑΜΒΑΝΟΤΝΑΣ ΥΠΟςΙΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΟΡΘΩΤΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΗΝ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΤΩΝ 250 ΕΥΡΩ. ΑΡΘΡ. 20 Α ΠΑΡ. 1,2Α,3,4 ΠΚ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 25 ΠΑΡ. 1 Π.Κ.

Ποινές ποδοσφαιριστών Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΝΤΟΥΚΑΝΙ Δ. 1463338 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 2 20 7 ΠΑΡ. 3 ΚΑΙ 10 ΠΑΡ.1Α
ΒΕHARI B. 1484927 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 4 40 10 ΠΑΡ. 1Δ
ΣΙΓΚΟΥΝΑΣ Α. 1464837 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΑΝΝΙΝΟΣ Α. 1289899 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΜΑΝΙΩΤΗΣ Ι. 1313595 ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 4 40 10 ΠΑΡ. 1ΔΙΙ
ΣΤΕΡΑΝΗΣ Δ. 1194959 ΑΥΛΩΝΑΣ 1958 1 10 7 ΠΑΡ.3
ΣΚΟΥΡΛΗΣ Α. 1253742 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Κλήση σε απολογία Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Καλούμε σε απολογία την 29/09/2020 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Π.Κ. 1-3-14-15
  2. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Γ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΑΡΗΣ Π.Κ. 1-3-8-11-12
  3. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Π.Κ. 1-3-14-15
  4. ΜΙΧΑΣ Γ., ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΩΡΩΠΟΥ Π.Κ. 1-3-8-11-12 ΚΑΙ 12 ΠΑΡ.5 ΚΑΠ

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΜΕΝΤΖΙΟΣ Α. 1408185 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Κλήση σε απολογία Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Καλούμε σε απολογία την 29/09/2020 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Π.Κ. 1-3-14-15
  2. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ Α., ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΕΤΟΥ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ  Π.Κ. 1-3-8-11-12

ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
Σας κοινοποιούμε επικαιροποιημένες οδηγίες από την Γ.Γ.Α. σχετικά με τις αθλητικές διοργανώσεις τις οποίες μπορείτε να βρείτε στο link gga.gov.gr/images _21.9.2.pdf.

Εφιστούμε την προσοχή των ομάδων για την αυστηρή τήρηση των κανόνων, ειδικά των γηπεδούχων, διότι παρατηρείτε η μη τήρηση του Υγειονομικού πρωτοκόλλου στις κερκίδες.

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ – ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ – ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Κ-18

Α. Έναρξη 3/10/2020

Β. Δηλώσεις συμμετοχής από 15/09/2020 έως και 25/09/2020.

Γ. Κλήρωση 29/09/2020.

Κ-16

Α. Έναρξη 11/10/2020.

Β. Δηλώσεις συμμετοχής από 15/09/2020 έως και 25/09/2020

Γ. Κλήρωση 29/09/2020 .

Κ-14

Α. Έναρξη 10/10/2020.

Β. Δηλώσεις συμμετοχής από 15/09/2020 έως και 28/09/2020.

Γ. Κλήρωση 1/10/2020.

K-12

Α. Έναρξη 11/10/2020.

Β. Δηλώσεις συμμετοχής από 15/09/2020 έως και 28/09/2020.

Γ.. Κλήρωση 1/10/2020.

K-10

Α. Έναρξη 10-11/10/2020.

Β. Δηλώσεις συμμετοχής από 15/09/2020 έως και 28/09/2020.

Γ. Κλήρωση 1/10/2020.

 

***Λόγω της καινούργιας αναγγελίας της κυβέρνησης για τα εκτατά μέτρα για τον CONID-19 δυστυχώς δεν θα μπορούν να πραγματοποιηθούν οι συγκεντρώσεις που είχαμε προαναγγέλλει.

Διαιτητές, παρατηρητές Σ-Κ 26-27/9 σε Α΄, Β’, Γ’ ΕΠΣΑΝΑ, αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής Υποδομών
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top