ΕΠΣΑ

Διαιτητές στα ματς 30/9 και Σ-Κ 26-27/9 3ης φάσης Κυπέλλου και Α’, Β’. Γ΄, ΕΠΣΑ

3η Φάση
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
4. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΒΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
6. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
7. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
9. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
12. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
13. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ.

Τα αποτελέσματα της Τετάρτης 23/9 για την 3η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ:

3η Φάση
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-0
3. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-1
5. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2 παρ.
6. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 0-2
7. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-0
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-4
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 6-0
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ. 1-2 παρ.
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-2
13. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-3
14. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-1 (πεν: 7-8)
15. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 3-1
16. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
17. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. 3-0
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
15. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
16. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
17. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.
18. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
20. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
22. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
23. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
24. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
25. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
26. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
27. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
29. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
30. ΙΑΣΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
31. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
32. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
34. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
36. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
37. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
38. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
39. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
40. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
41. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
43. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
44. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
45. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΟΨ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
48. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
50. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
51. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
53. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
54. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
55. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
56. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
59. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
60. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε.
61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ.
62. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
64. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
65. ΑΡΙΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
66. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π.
67. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/09/20 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
68. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
70. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 10:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α.
71. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
72. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
73. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
74. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Κ-18 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε.
76. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
77. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
78. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 12:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
79. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/09/20 18:15 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
80. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 19:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
Κ-18 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 09:30 3-0 α.α.
82. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/09/20 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
83. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
84. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
85. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/20 19:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
Κ-18 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ.
87. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 18:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
88. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
89. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
90. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 19:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
91. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 19:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
Κ-18 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
93. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
94. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
95. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
96. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 27/09/20 14:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
97. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Κ-18 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
99. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
100. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
101. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
102. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
Κ-18 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
104. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
105. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
106. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 26/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
107. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
108. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 13:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
Κ-16 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 10:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
110. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
111. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
112. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 26/09/20 17:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
113. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 19:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
114. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/09/20 16:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ-16 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
116. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
117. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 12:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ.
118. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
119. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 27/09/20 12:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.
120. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 27/09/20 14:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ-16 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/09/20 11:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
122. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
123. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
124. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 20:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
125. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 20:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
126. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 27/09/20 12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Κ-16 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
128. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 14:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
129. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/09/20 09:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
130. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/09/20 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν.
131. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
Κ-16 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
132. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
133. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 11:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
134. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
135. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
136. ΙΑΣΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:30 ΘΩΜΑΣ Π.
137. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Κ-16 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
139. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 09:00 ΙΣΣΑ Α.
140. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
141. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 11:00 ΙΣΣΑ Α.
142. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 11:00 3-0 α.α.

Διαιτητές στα ματς 30/9 και Σ-Κ 26-27/9 3ης φάσης Κυπέλλου και Α’, Β’. Γ΄, ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top