ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 19-20/9 σε Α΄, Β’ ΕΠΣΑΝΑ

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 20/09/20 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-0
2. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 20/09/20 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 3-2
3. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-1
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 20/09/20 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-0
5. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 20/09/20 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 4-0
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Άνοιξης Κυριακή 20/09/20 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 6-0
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/09/20 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-2
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 20/09/20 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-3
9. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ραφήνας Κυριακή 20/09/20 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 20/09/20 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
Β Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 19/09/20 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ) 0-4
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 20/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-2
13. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-0
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 20/09/20 16:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-1
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 20/09/20 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-2
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
17. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 20/09/20 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-0
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 19/09/20 16:30 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 2-0
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-1
20. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Διώνης Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 3-4
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Βούλας Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
22. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
23. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κουβαρά Σάββατο 19/09/20 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 3-1

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 19-20/9 σε Α΄, Β’ ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top