ΕΠΣΑ

Οι Διαιτητές του Σαββατοκύριακου 19-20/9 σε Α΄, Β’ ΕΠΣΑ και 3ης φάσης Κυπέλλου 23/9

3η Φάση
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
3. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
5. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
6. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
7. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
13. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
14. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.
15. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
16. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
17. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.
18. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 30/09/20 16:00
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
20. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
22. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΒΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
23. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 30/09/20 16:00
24. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
25. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
26. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Τετάρτη 30/09/20 16:00
27. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00
28. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 30/09/20 16:00
29. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00
30. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 30/09/20 16:00
1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
32. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
33. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
34. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
35. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
36. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
37. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
39. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/09/20 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
40. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
41. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
43. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
44. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
46. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
47. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
48. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
49. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
50. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
51. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
53. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
55. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
57. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
58. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
60. ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
61. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
62. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
63. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
64. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
65. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
67. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
68. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
69. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
70. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π.
71. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.
72. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
73. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.

Οι Διαιτητές του Σαββατοκύριακου 19-20/9 σε Α΄, Β’ ΕΠΣΑ και 3ης φάσης Κυπέλλου 23/9
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top