ΕΠΣΔΑ

Πρόγραμμα πρωταθλήματος Α΄, Β’ κατηγορίας και Α’ φάσης Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ περιόδου 2020-2021

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΔΑ.  H πρεμιέρα γίνεται το Σαββατοκύριακο 26-27/9.

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ελευσίνας – Μεγαρικός
Ζωφριά – Μικρασιατική
Νέα Πέραμος – Βύζας Μεγάρων
Λαμπερή Ελευσίνας – Πυρρίχιος
Εθνικός Πανοράματος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Αστέρας Μαγούλας – Σκορπιός Φυλής
Απόλλων Ποντίων – Θρασύβουλος
2η αγωνιστική

Πυρρίχιος – Βύζας Μεγάρων
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Νέα Πέραμος
Σκορπιός Φυλής – Λαμπερή Ελευσίνας
Θρασύβουλος – Εθνικός Πανοράματος
Μικρασιατική – Αστέρας Μαγούλας
Μεγαρικός – Απόλλων Ποντίων
Ζωφριά – Ηρακλής Ελευσίνας
3η αγωνιστική

Πυρρίχιος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Βύζας Μεγάρων – Σκορπιός Φυλής
Νέα Πέραμος – Θρασύβουλος
Λαμπερή Ελευσίνας – Μικρασιατική
Εθνικός Πανοράματος – Μεγαρικός
Αστέρας Μαγούλας – Ζωφριά
Ηρακλής Ελευσίνας – Απόλλων Ποντίων
4η αγωνιστική

Σκορπιός Φυλής – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Θρασύβουλος – Πυρρίχιος
Μικρασιατική – Βύζας Μεγάρων
Μεγαρικός – Νέα Πέραμος
Ζωφριά – Λαμπερή Ελευσίνας
Απόλλων Ποντίων – Εθνικός Πανοράματος
Αστέρας Μαγούλας – Ηρακλής Ελευσίνας
5η αγωνιστική

Σκορπιός Φυλής – Θρασύβουλος
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Μικρασιατική
Πυρρίχιος – Μεγαρικός
Βύζας Μεγάρων – Ζωφριά
Νέα Πέραμος – Απόλλων Ποντίων
Λαμπερή Ελευσίνας – Αστέρας Μαγούλας
Ηρακλής Ελευσίνας – Εθνικός Πανοράματος

6η αγωνιστική

Μικρασιατική – Θρασύβουλος
Μεγαρικός – Σκορπιός Φυλής
Ζωφριά – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Απόλλων Ποντίων – Πυρρίχιος
Αστέρας Μαγούλας – Βύζας Μεγάρων
Εθνικός Πανοράματος – Νέα Πέραμος
Λαμπερή Ελευσίνας – Ηρακλής Ελευσίνας
7η αγωνιστική

Μικρασιατική – Μεγαρικός
Θρασύβουλος – Ζωφριά
Σκορπιός Φυλής – Απόλλων Ποντίων
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Αστέρας Μαγούλας
Πυρρίχιος – Εθνικός Πανοράματος
Βύζας Μεγάρων – Λαμπερή Ελευσίνας
Ηρακλής Ελευσίνας – Νέα Πέραμος
8η αγωνιστική

Ζωφριά – Μεγαρικός
Απόλλων Ποντίων – Μικρασιατική
Αστέρας Μαγούλας – Θρασύβουλος
Εθνικός Πανοράματος – Σκορπιός Φυλής
Λαμπερή Ελευσίνας – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Νέα Πέραμος – Πυρρίχιος
Βύζας Μεγάρων – Ηρακλής Ελευσίνας
9η αγωνιστική

Απόλλων Ποντίων – Ζωφριά
Μεγαρικός – Αστέρας Μαγούλας
Μικρασιατική – Εθνικός Πανοράματος
Θρασύβουλος – Λαμπερή Ελευσίνας
Σκορπιός Φυλής – Νέα Πέραμος
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Βύζας Μεγάρων
Ηρακλής Ελευσίνας – Πυρρίχιος
10η αγωνιστική

Αστέρας Μαγούλας – Απόλλων Ποντίων
Εθνικός Πανοράματος – Ζωφριά
Λαμπερή Ελευσίνας – Μεγαρικός
Νέα Πέραμος – Μικρασιατική
Βύζας Μεγάρων – Θρασύβουλος
Πυρρίχιος – Σκορπιός Φυλής
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Ηρακλής Ελευσίνας

11η αγωνιστική

Εθνικός Πανοράματος – Αστέρας Μαγούλας
Απόλλων Ποντίων – Λαμπερή Ελευσίνας
Ζωφριά – Νέα Πέραμος
Μεγαρικός – Βύζας Μεγάρων
Μικρασιατική – Πυρρίχιος
Θρασύβουλος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Ηρακλής Ελευσίνας – Σκορπιός Φυλής
12η αγωνιστική

Λαμπερή Ελευσίνας – Εθνικός Πανοράματος
Νέα Πέραμος – Αστέρας Μαγούλας
Βύζας Μεγάρων – Απόλλων Ποντίων
Πυρρίχιος – Ζωφριά
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Μεγαρικός
Σκορπιός Φυλής – Μικρασιατική
Θρασύβουλος – Ηρακλής Ελευσίνας
13η αγωνιστική

Εθνικός Πανοράματος – Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Μαγούλας – Πυρρίχιος
Απόλλων Ποντίων – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Ζωφριά – Σκορπιός Φυλής
Μεγαρικός – Θρασύβουλος
Ηρακλής Ελευσίνας – Μικρασιατική
Νέα Πέραμος – Λαμπερή Ελευσίνας

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΔΑ. Οι αγώνες της πρεμιέρας θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 26-27/9.

Το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Ίκαρος Νεοκτίστων – Ατρόμητος Ελευσίνας
Αργώ Μεγάρων – Κριός Ασπροπύργου
Αίας Παραλίας – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Δύναμη Ασπροπύργου – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Λέων – Ευκλείδης
ΑΕ Ζεφυρίου – Πανλιοσιακός
Ερμής Άνω Λιοσίων – ΠΑΟ Φυλής
2η αγωνιστική

Αστέρας Άνω Λιοσίων – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Ευκλείδης – Αίας Παραλίας
Πανλιοσιακός – Δύναμη Ασπροπύργου
ΠΑΟ Φυλής – Λέων
Κριός Ασπροπύργου – ΑΕ Ζεφυρίου
Ατρόμητος Ελευσίνας – Ερμής Άνω Λιοσίων
Αργώ Μεγάρων – Ίκαρος Νεοκτίστων
3η αγωνιστική

Αστέρας Άνω Λιοσίων – Ευκλείδης
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Πανλιοσιακός
Αίας Παραλίας – ΠΑΟ Φυλής
Δύναμη Ασπροπύργου – Κριός Ασπροπύργου
Λέων – Ατρόμητος Ελευσίνας
ΑΕ Ζεφυρίου – Αργώ Μεγάρων
Ίκαρος Νεοκτίστων – Ερμής Άνω Λιοσίων
4η αγωνιστική

Πανλιοσιακός – Ευκλείδης
ΠΑΟ Φυλής – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Κριός Ασπροπύργου – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Ατρόμητος Ελευσίνας – Αίας Παραλίας
Αργώ Μεγάρων – Δύναμη Ασπροπύργου
Ερμής Άνω Λιοσίων – Λέων
ΑΕ Ζεφυρίου – Ίκαρος Νεοκτίστων
5η αγωνιστική

Πανλιοσιακός – ΠΑΟ Φυλής
Ευκλείδης – Κριός Ασπροπύργου
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Ατρόμητος Ελευσίνας
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Αργώ Μεγάρων
Αίας Παραλίας – Ερμής Άνω Λιοσίων
Δύναμη Ασπροπύργου – ΑΕ Ζεφυρίου
Ίκαρος Νεοκτίστων – Λέων

6η αγωνιστική

Κριός Ασπροπύργου – ΠΑΟ Φυλής
Ατρόμητος Ελευσίνας – Πανλιοσιακός
Αργώ Μεγάρων – Ευκλείδης
Ερμής Άνω Λιοσίων – Αστέρας Άνω Λιοσίων
ΑΕ Ζεφυρίου – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Λέων – Αίας Παραλίας
Δύναμη Ασπροπύργου – Ίκαρος Νεοκτίστων
7η αγωνιστική

Κριός Ασπροπύργου – Ατρόμητος Ελευσίνας
ΠΑΟ Φυλής – Αργώ Μεγάρων
Πανλιοσιακός – Ερμής Άνω Λιοσίων
Ευκλείδης – ΑΕ Ζεφυρίου
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Λέων
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Δύναμη Ασπροπύργου
Ίκαρος Νεοκτίστων – Αίας Παραλίας
8η αγωνιστική

Αργώ Μεγάρων – Ατρόμητος Ελευσίνας
Ερμής Άνω Λιοσίων – Κριός Ασπροπύργου
ΑΕ Ζεφυρίου – ΠΑΟ Φυλής
Λέων – Πανλιοσιακός
Δύναμη Ασπροπύργου – Ευκλείδης
Αίας Παραλίας – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Ίκαρος Νεοκτίστων
9η αγωνιστική

Ερμής Άνω Λιοσίων – Αργώ Μεγάρων
Ατρόμητος Ελευσίνας – ΑΕ Ζεφυρίου
Κριός Ασπροπύργου – Λέων
ΠΑΟ Φυλής – Δύναμη Ασπροπύργου
Πανλιοσιακός – Αίας Παραλίας
Ευκλείδης – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Ίκαρος Νεοκτίστων – Αστέρας Άνω Λιοσίων
10η αγωνιστική

ΑΕ Ζεφυρίου – Ερμής Άνω Λιοσίων
Λέων – Αργώ Μεγάρων
Δύναμη Ασπροπύργου – Ατρόμητος Ελευσίνας
Αίας Παραλίας – Κριός Ασπροπύργου
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – ΠΑΟ Φυλής
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Πανλιοσιακός
Ευκλείδης – Ίκαρος Νεοκτίστων

11η αγωνιστική

Λέων – ΑΕ Ζεφυρίου
Ερμής Άνω Λιοσίων – Δύναμη Ασπροπύργου
Αργώ Μεγάρων – Αίας Παραλίας
Ατρόμητος Ελευσίνας – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Κριός Ασπροπύργου – Αστέρας Άνω Λιοσίων
ΠΑΟ Φυλής – Ευκλείδης
Ίκαρος Νεοκτίστων – Πανλιοσιακός
12η αγωνιστική

Δύναμη Ασπροπύργου – Λέων
Αίας Παραλίας – ΑΕ Ζεφυρίου
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Ερμής Άνω Λιοσίων
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Αργώ Μεγάρων
Ευκλείδης – Ατρόμητος Ελευσίνας
Πανλιοσιακός – Κριός Ασπροπύργου
ΠΑΟ Φυλής – Ίκαρος Νεοκτίστων
13η αγωνιστική

Λέων – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
ΑΕ Ζεφυρίου – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων – Ευκλείδης
Αργώ Μεγάρων – Πανλιοσιακός
Ατρόμητος Ελευσίνας – ΠΑΟ Φυλής
Ίκαρος Νεοκτίστων – Κριός Ασπροπύργου
Αίας Παραλίας – Δύναμη Ασπροπύργου

Επίσης έγινε η κλήρωση της α’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ. Φέτος η συμμετοχή γίνεται υποχρεωτική και για Α’  και Β’ κατηγορία. Συμμετοχή δήλωσαν 31 ομάδες.
Οι αγώνες είναι διπλοί και θα πραγματοποιηθούν τα Σαββατοκύριακα 12-13/9 και 16-20/9.

Αναλυτικά τα ζευγάρια της Α’ φάσης του Κυπέλλου:

Ατρόμητος Ελευσίνας- Πανελευσινιακός

Πυρρίχιος- Δύναμη Ασπροπύργου

Αστέρας Μαγούλας- Νέα Πέραμος

Εθνικός Πανοράματος- Αργώ Μεγάρων

Μεγαρικός- Ακράτητος

Λέων- Απόλλων Ποντίων

Ζωφριά- Βύζας Μεγάρων

Κριός Ασπροπύργου- Ένωση Ασπροπύργου

Λαμπερή Ελευσίνας- Ίκαρος Νεοκτίστων

Θρασύβουλος- Σκορπιός Φυλής

Αίας Παραλίας- ΠΑΟ Φυλής

Αστέρας Άνω Λιοσίων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας

Ερμής Άνω Λιοσίων- Μικρασιατική

Ηρακλής Ελευσίνας- ΠΑΟΚ Μάνδρας

Πανλιοσιακός- Ευκλείδης Μεγάρων

Η ΑΕ Ζεφυρίου περνάει χωρίς αγώνα στον επόμενο γύρο

Πρόγραμμα πρωταθλήματος Α΄, Β’ κατηγορίας και Α’ φάσης Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ περιόδου 2020-2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top