ΕΠΣΑΝΑ

Τα ζευγάρια της Α΄ φάσης Κυπέλλου Κ’ πρόγραμμα πρωταθλημάτων Α’, Β΄, Γ΄ ΕΠΣΑΝΑ 2020-2021

1η Φάση Κύπελλο

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 05/09/20 16:30
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Δροσιάς Σάββατο 05/09/20 16:30
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 05/09/20 16:30
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 05/09/20 16:30
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Κουβαρά Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γραμματικού Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 06/09/20 16:30
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 06/09/20 16:30
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 06/09/20 16:30

Α’ κατηγορία 1ος όμιλος

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
1ος Όμιλος Α Κατηγορίας

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

 

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

 

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Β Κατηγορία

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Γ Κατηγορία

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Ρεπό: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ

Τα ζευγάρια της Α΄ φάσης Κυπέλλου Κ’ πρόγραμμα πρωταθλημάτων Α’, Β΄, Γ΄ ΕΠΣΑΝΑ 2020-2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top