ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 22 και 23/9 για την 1η αγωνιστική σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου 22 και 23/9 σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 22/09/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βούλας Κυριακή 23/09/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Κυριακή 23/09/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 23/09/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 23/09/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 23/09/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ραφήνας Κυριακή 23/09/18 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Σταμάτας Σάββατο 22/09/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 22/09/18 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Δροσιάς Σάββατο 22/09/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 23/09/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 23/09/18 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αυλώνα Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 23/09/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 22 και 23/9 για την 1η αγωνιστική σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top