ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Αυτοί που θα τιμηθούν στην Ετήσια 9/3 Εορταστική Εκδήλωση της ΕΠΣ Πειραιά

Ποιοι θα τιμηθούν στις 9 Μαρτίου (28/2/2020) ΕΠΕΙΓΟΝ!
Η Εκτελεστική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ανακοινώνει τα σωματεία και τα φυσικά πρόσωπα( ποδοσφαιριστές παράγοντες,κλπ) που θα τιμηθούν στην Ετήσια Εορταστική Εκδήλωση της και που είναι οι εξής:

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

Ο Α.Ο.ΙΩΝΙΚΟΣ- δευτεραθλήτρια ομάδα του 5ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής περίοδος 2018-2019- άνοδος στην Football League

Η ομάδα Κ-17 του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ Σ.Φ.Π. – Πρωταθλήτρια ομάδα Super League πρωταθλήματος Κ-17 περιόδου 2018-2019

Ο EΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. – Κυπελλούχος ομάδα Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ – περιόδου 2018-2019

Ο Ο.Φ. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Γ΄ Εθνική περίοδος 2018-2019.

Η Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ– Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας – άνοδος στην Γ΄ Εθνική, περίοδος 2018-2019.

Η Α.Ε. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ -Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2018-2019.

Ο Α.Ο.Φ.Α.Ρ. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ -Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2018-2019.

Ο Α.Π.Ψ.Ο.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – Δευτεραθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2018-2019.

Ο Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – Δευτεραθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2018-2019.

Ο Π.Ο.Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Τριταθλήρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2018-2019.

Ο Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – Πρωταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2018-2019.

Ο Α.Π.Ο.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ -Δευτεραθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2018-2019.

Ο Α.Π.Ο.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – Τριταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας – άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία. περίοδος 2018-2019.

Ο Α.Σ. ΚΩΦΩΝ – Βραβείο Ήθους για την περίοδο 2018-2019

H ομάδα Κ-14 της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ για την διάκριση της(3η θέση), στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, περίοδος 2018-2019

Η Α.Ε. ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ως γυναικεία ομάδα που διακρίνεται στην Α΄ Εθνική

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

Ο ΣΤΕΛΙΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ «ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Α.Σ.»- για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΣΙΑΒΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ/ΓΕΡΑΚΑΡΑΚΟΣ–ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΟΥ Α.Π.Ο.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Ο ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΜΙΚΑΣ-ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΤΗΣ «ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ» – για τις ξεχωριστές διακρίσεις του στο Ελληνικό & Διεθνές ποδόσφαιρο

Ο ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΑΚΗΣ – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ Α.Ο.ΚΑΡΑΒΑ – για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Ο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΚΙΝΤΖΗΣ – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ Α.Ε. ΝΙΚΑΙΑΣ – ως επιστήμονας με ξεχωριστές διακρίσεις σε Πανευρωπαϊκό επίπεδο

Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ-ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ Ε/Δ- για την συνολική του παρουσία &προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ – ως νέος εξελίξιμος ταλαντούχος διαιτητής

Ο ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ – ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΩΝ – για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Ο ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΩΝ – για την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΕΛΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ- για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΩΡΑΙΤΟΥ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ως γυναίκα που προσφέρει στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (Α.Ε.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ) – Πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 33 τέρματα

ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Π.Σ.Ε.ΑΜΦΙΑΛΗ) – Πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου Α΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 24 τέρματα

ΝΤΑΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) – Πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου Α΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 24 τέρματα

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Ε. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – Δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 18 τέρματα

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ) – Πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 23 τέρματα

SHINDRE LENDION (ΦΙΛΑΘΛΟΙ) – Πρώτος σκόρερ του 2ου ομίλου Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 23 τέρματα

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ) – Δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 22 τέρματα

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ) – Τρίτος σκόρερ του 2ου ομίλου Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 21 τέρματα

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ) – Πρώτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 22 τέρματα

ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ΡΕΝΟΣ ( Α.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ) – Δεύτερος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 21 τέρματα

ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ) – Τρίτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2018-2019 με 19 τέρματα

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΕ ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019

ΡΟΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ) – Ρεκόρ συμμετοχών περιόδου 2018-2019, 1ος όμιλος- Α΄ Κατηγορίας (26 αγώνες- 2340 λεπτά)

ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) – Ρεκόρ συμμετοχών περιόδου 2018-2019, 2ος όμιλος – Α΄ Κατηγορίας (26 αγώνες- 2340 λεπτά)

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ) – Ρεκόρ συμμετοχών περιόδου 2018-2019, 2ος όμιλος – Α΄ Κατηγορίας (26 αγώνες- 2340 λεπτά)

ΜΠΟΓΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΕΝΩΣΗ Α.Α.ΡΕΝΤΗ) – Ρεκόρ συμμετοχών περιόδου 2018-2019, 2ος όμιλος – Α΄ Κατηγορίας (26 αγώνες- 2340 λεπτά)

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΕΡΠΑΤΣΙ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ) – Ρεκόρ συμμετοχών περιόδου 2018-2019, 2ος όμιλος – Β΄ Κατηγορίας (26 αγώνες- 2340 λεπτά)

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΕΙ

ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ (ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ)-ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΒΟΪΔΟΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΕ Μ.ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ)-ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΕ Μ. ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ)- ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)-ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ)- ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΠΑΓΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ)-ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ)- ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)-ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

ΚΑΡΑΠΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΑΓ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ) – ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)-ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ- ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΡΑΤΤΟΥ ΤΖΕΣΣΑΝ-ΣΙΝΓΚ (ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)-ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ- ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)- ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ- ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ )- ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ- ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ) – ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ) – ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ)- ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ- ΤΜΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ,ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ

Αυτοί που θα τιμηθούν στην Ετήσια 9/3 Εορταστική Εκδήλωση της ΕΠΣ Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top