Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στη Γ’ Εθνική 29/2-1/3

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι ορισμοί για τους ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι ορισμοί για τους ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Συνεχίζεται με την 22η αγωνιστική η Γ’ Εθνική. Ο 2ος όμιλος είναι στην 26η και ο 8ος στη δεύτερη αγωνιστική των PLAY OFF – PLAY OUT.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ 2019/20
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2ου ΟΜΙΛΟΥ | 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PLAY OFF – PLAY OUT 8ου ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΑΓΩΝ. ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
22 1.1 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΑΕΤΟΣ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ
ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ
ΒΕΡΓΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
22 1.1 29/02/20 15:00 ΓΗΠ.
ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ
ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
22 1.1 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΠΟΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥΠΟΤΟΥ ΘΑΣΟΥ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ
ΟΜΕΡ
ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
22 1.1 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΤΑΚΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
22 1.1 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΓΕΝΗΣΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
Ν. ΖΥΓΟΥ ΜΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ
ΣΑΦΟΥΡΗΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΚΡΥΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΠΕΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
22 1.1 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΚΙΛΚΙΣ
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
ΗΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
26 1.2 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΜΑΣ
ΝΕΟΣ ΠΟ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ –
ΒΑΪΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΙΚΖΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΙΤΣΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
26 1.2 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ
ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΜΟΥ
26 1.2 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΘΕΡΜΗΣ
Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ
ΑΛΜΩΠΟΣ
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
26 1.2 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Η ΝΙΚΗ
ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΡΑΧΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
26 1.2 29/02/20 15:00 ΔΑΚ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
22 1.3 29/02/20 15:00 Α΄ ΔΑΚ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΡΑΟΥΔΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΙΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
22 1.3 29/02/20 15:00
ΔΗΜ.
Α΄ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΠΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
22 1.3 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΦΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΡΑΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
22 1.3 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΑΓΡΙΑΣ
ΘΗΣΕΥΣ
ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ
ΔΙΟΥ Ο
ΔΙΑΣ ΟΦ
ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΠΛΟΥΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
22 1.3 29/02/20 15:00
ΔΗΜ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ
ΠΑΛΑΜΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ Η ΠΟΤΑΜΙΑ ΑΟΜΧ
ΝΙΤΣΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΤΕΤΣΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΤΕΛΕΖΟΣ
ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22 1.3 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΕΣ
ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΟΥΡΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
22 1.3 29/02/20 15:00
ΔΗΜ.
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Η ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ
ΓΚΑΜΑΡΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
22 1.4 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
2014 ΑΟΝ
ΦΩΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ
22 1.4 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΑΡΤΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΡΤΑΣ ΓΑΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΕΡΙΦΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΤΟΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΔΡΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
22 1.4 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2016 ΠΑΣ
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΝΑΤΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΟΜΑΡΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
22 1.4 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ
ΝΕΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΑΝΤΖΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
22 1.4 29/02/20 15:00 ΔΑΚ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΟ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΕΒΡΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ 2019/20
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2ου ΟΜΙΛΟΥ | 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PLAY OFF – PLAY OUT 8ου ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
22 1.4 29/02/20 14:15 ΔΗΜ.
ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΥ
ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΣ
ΤΣΙΩΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΤΑΣ ΝΟΥΣΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΡΤΑΣ ΜΠΟΣΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
22 1.5 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ
ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ
ΡΟΥΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
22 1.5 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΩΝ
ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ
ΕΡΜΗΣ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΦ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ ΝΕΓΡΗΣ
ΑΒΡΑΑΜ
ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
22 1.5 29/02/20 15:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(Π. ΣΑΛΠΕΑ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΛΑΜΠΕΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΙΣΣΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
22 1.5 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠΟ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
22 1.5 29/02/20 13:00 ΔΗΜ.
ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ
ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΚΑΔΔΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕΙΡΑΙΑ
22 1.5 29/02/20 13:00 ΔΗΜ.
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΟΦΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
22 1.5 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΑΧΑΙΡΑΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΥΤΑΦΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΒΡΑΚΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
22 1.6 29/02/20 15:00 ΔΑΚ
ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
22 1.6 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΚΟ ΓΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ
ΜΠΕΡΕΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
22 1.6 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΣΠΑΤΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ ΠΑΟ
ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΠΕΡΡΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
22 1.6 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
2006 ΑΣ
ΖΕΡΒΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΠΑΔΑΜ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΧΙΟΥ ΤΖΙΛΙΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
22 1.6 01/03/20 15:00 ΔΗΜ.
Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΝΕΑΣ
ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ
ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΙΡΑΙΑ ΨΑΛΛΙΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
22 1.6 29/02/20 12:30 ΔΗΜ.
ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ ΝΤΑΦΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
22 1.7 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΓΥΘΕΙΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΠΕΛΛΑΝΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ
ΚΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
22 1.7 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ
ΠΑΤΡΩΝ ΑΠΣ
ΚΑΖΑΝΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΑΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
22 1.7 29/02/20 15:30 ΔΗΜ.
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
1961 ΑΠΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΡΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ
22 1.7 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΧΡΟΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΛΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
22 1.7 29/02/20 14:00 ΔΑΚ
ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΝΑΥΠΛΙΟ
2017 ΑΟ
ΤΣΙΛΙΒΗ ΑΟ ΚΟΚΚΟΡΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
22 1.7 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΖΑΧΑΡΩΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΖΑΧΑΡΩΣ ΑΟ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΥΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΑΣΤΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΛΕΣΣΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΛΑΓΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΧΑΪΑΣ
22 1.7 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ
Ο ΑΣΤΗΡ
ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ
2 1.8 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2 1.8 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
PLAY OFF 8ου ΟΜΙΛΟΥ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
PLAY OUT 8ου ΟΜΙΛΟΥ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ 2019/20
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2ου ΟΜΙΛΟΥ | 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ PLAY OFF – PLAY OUT 8ου ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
2 1.8 29/02/20 15:00 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΠΟΡΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ
2 1.8 29/02/20 15:00 ΔΗΜ.
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ
ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΟΥΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Οι διαιτητές στη Γ’ Εθνική 29/2-1/3
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top