ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 29/2-1/3 σε Α’ ΕΠΣ Πειραιά Κ΄κλήση Μικτής Κ12 για φιλικό 26/2 με Ολυμπιακό

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/02/20 16:00
2. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 29/02/20 16:00
3. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 29/02/20 16:00
4. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/03/20 12:00
5. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/03/20 12:30
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/03/20 12:30
7. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 01/03/20 13:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 29/02/20 15:45
9. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 29/02/20 16:00
10. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 29/02/20 16:00
11. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 29/02/20 16:00
12. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 29/02/20 16:00
13. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 29/02/20 16:00
14. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/03/20 13:00

Κλήσεις Μικτής Κ14 για φιλικό αγώνα στις 26/2 (25/2/2020) ΕΠΕΙΓΟΝ!
Από τον προπονητή της μικτής Κ14 της Ε.Π.Σ.Πειραιά κ. Ψυλοπάτη Παναγιώτη και τους συνεργάτες του, κ. Σκαρπέλη Γιάννη, κ. Αντιμαχίτη Γιάννη και κ. Ρούσσαλη Θανάση καλούνται για φιλικό με την ομάδα Κ14 του Ολυμπιακού στις εγκαταστάσεις του στο Ρέντη , την Τετάρτη 26/2/2020, με ώρα συγκέντρωσης 15:45 (κεντρική είσοδος Λεγάκη 9-11) και ώρα έναρξης 17:00 ,οι παρακάτω αθλητές:

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΒΟΛΑΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
3. ΓΑΛΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ.
4. ΓΙΑΛΛΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5. ΓΚΕΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6. ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7. ΔΑΜΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
8. ΚΑΝΤΕΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΛΕΓΚΙΣΙ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10. ΛΕΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
11. ΜΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
12. ΜΑΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ.
13. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
14. ΝΟΥΑΛΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
15. ΟΥΓΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
17. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
18. ΠΛΕΙΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
19. ΠΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ Α.Α.ΡΕΝΤΗ
20. ΣΙΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
21. ΣΟΚΟΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
22. XYKA ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΡΟΣΟΧΗ:
Παρακαλούνται οι αθλητές να έχουν μαζί τους τα προπονητικά ρούχα.

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 29/2-1/3 σε Α’ ΕΠΣ Πειραιά Κ΄κλήση Μικτής Κ12 για φιλικό 26/2 με Ολυμπιακό
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top