ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 22-23/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/02/20 00:00
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 22/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 22/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-3
4. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
5. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας Σάββατο 22/02/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-2
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 23/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 23/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κρυονερίου Κυριακή 23/02/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 2-1
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλάμου Σάββατο 22/02/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-1
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 0-3
11. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 22/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-2
12. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Σάββατο 22/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 2-0
13. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-0
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-0
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 23/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-1
16. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 23/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 0-0
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-1
18. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/02/20 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
19. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κερατέας Κυριακή 23/02/20 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 4-0
20. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διώνης Κυριακή 23/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-4
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αυλώνα Κυριακή 23/02/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 6-1
22. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 23/02/20 15:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 2-1
23. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 23/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 0-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 22/02/20 00:00
25. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 22/02/20 09:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ. 4-2
27. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 22/02/20 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 1-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
29. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-3
31. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ραφήνας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-1
Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Συκαμίνου Σάββατο 22/02/20 10:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 0-2
33. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 22/02/20 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 22/02/20 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 5-0
35. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 23/02/20 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 23/02/20 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 4-2
37. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 23/02/20 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 23/02/20 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 3-4
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 23/02/20 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 2-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 23/02/20 00:00
41. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 23/02/20 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 4-0
Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 0-2
43. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Κυριακή 23/02/20 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-1
44. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Διονύσου Κυριακή 23/02/20 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 1-1
45. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Κυριακή 23/02/20 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
Β ΦΑΣΗ Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αναβύσσου Σάββατο 22/02/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-0
47. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 22/02/20 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Β ΦΑΣΗ Κ14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλυβίων Σάββατο 22/02/20 10:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 1-1
49. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σταμάτας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 22/02/20 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-5
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Άνοιξης Σάββατο 22/02/20 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-2
53. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-5
Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/02/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
55. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/02/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
56. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/02/20 00:00
57. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Άνοιξης Σάββατο 22/02/20 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 7-6
58. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 22/02/20 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-5
59. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 22/02/20 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
60. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καλυβίων Σάββατο 22/02/20 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 6-1
61. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 22/02/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 3-2
62. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
63. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 8-0
64. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 22/02/20 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-6
65. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-0
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Ημιτελική φάση Κυπέλλου
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Τετάρτη 26/02/20 15:00
2. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Τετάρτη 26/02/20 15:00
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Τετάρτη 26/02/20 16:30

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 22-23/2 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top