ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 22-23/2 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 22/02/20 16:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 14:00 HABILAJ A., ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
5. ΒΥΖΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
7. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
10. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:30 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
12. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
13. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 23/02/20 12:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
14. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 22/02/20 11:00 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
16. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
17. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SOCCER LAND Κυριακή 23/02/20 13:00 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
19. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 23/02/20 11:30 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
20. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Κυριακή 23/02/20 12:00 ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 22/02/20 10:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
22. ΒΥΖΑΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 22/02/20 12:00 HABILAJ A.
23. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 22/02/20 12:30 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ SOCCER LAND Κυριακή 23/02/20 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
25. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SOCCER LAND Κυριακή 23/02/20 11:30 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 22/02/20 10:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
27. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ DREAM SPORT Σάββατο 22/02/20 10:00 HABILAJ A.
28. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 23/02/20 10:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Κυριακή 23/02/20 10:30 ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/02/20 10:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
31. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 22/02/20 10:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
32. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 22/02/20 18:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
33. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 23/02/20 10:30 HABILAJ A.
34. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 23/02/20 18:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 22/02/20 12:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
37. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 23/02/20 12:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
38. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 23/02/20 12:30 ΤΟΣΙΟΣ Ι.

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 22-23/2 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top