ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 15/02/2020

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/02/2020
COSMOTE SPORT 4
All-Star Mountain Dew Ice Rising Stars Challenge
NBA 04:00

COSMOTE SPORT 5
Πίστα SS5 Hof-Finnskog 2
WRC 09:40

COSMOTE SPORT 5
Πίστα SS6 Finnskogen 2
WRC 11:00

ΕΡΤ SPORTS
ΠΑΟΚ – Χίος
Πόλο 14:00

COSMOTE SPORT 3
Ανόβερο – Αμβούργο
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:00

COSMOTE SPORT 2
Μαγιόρκα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE SPORT 1
Σαουθάμπτον – Μπέρνλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

NOVASPORTS 3
Γουέστ Μπρομ – Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship Αγγλίας 14:30

COSMOTE SPORT 5
Πίστα SS13 Hagfors 2
WRC 14:55

ΕΡΤ3
Βέροια – Τρίκαλα AO
Football League 15:00

COSMOTE SPORT 5
Πίστα SS16 Torsby Sprint 2
WRC 16:00

COSMOTE SPORT 6
2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament
Τένις 16:00

NOVASPORTS 2
Λέτσε – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 3
Λειψία – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 7
Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 8
Ουνιόν Βερολίνου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 9
Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ SPORTS
Άρης – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Α1 Μπάσκετ Ανδρών 17:00

COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

NOVASPORTS 5
Μίντλεσμπρο – Λούτον
Championship Αγγλίας 17:00

NOVASPORTS 1
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ
Super League 17:15

NOVASPORTS 3
Αμιάν – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:30

NOVASPORTS 4
Μπολόνια – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 8

Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ 19:30

COSMOTE SPORT 1
Νόριτς – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 3
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 7
Μπενφίκα – Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 20:00

COSMOTE SPORT 6
2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament
Τένις 20:30

NOVASPORTS 5
Ντεν Χάαχ – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 20:45

NOVASPORTS 3
Τουλούζ – Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:00

NOVASPORTS 1
Αταλάντα – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 8

Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ 22:00

COSMOTE SPORT 2
Γρανάδα – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 7
Ρίο Άβε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:30

COSMOTE SPORT 9
Νοτρ Νταμ – Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς
NCAA 23:00

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 15/02/2020
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top