ΕΠΣΔΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/2 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
2. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
4. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
5. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
6. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
7. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
9. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 HABILAJ A., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
10. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
11. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:30 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
13. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ )
14. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:30 HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΕΡΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ SUPER BALL Κυριακή 16/02/20 12:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
16. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 16/02/20 12:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
17. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 16/02/20 14:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 16/02/20 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
19. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 16/02/20 12:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
20. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ SOCCER LAND Κυριακή 16/02/20 14:00 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ SUPER BALL Κυριακή 16/02/20 10:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
22. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 16/02/20 10:30 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
23. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 16/02/20 12:30 ΗΛΙΑΣ Χ.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ SOCCER LAND Κυριακή 16/02/20 12:30 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
25. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 16/02/20 13:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 15/02/20 10:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
27. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 16/02/20 10:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
28. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ SOCCER LAND Κυριακή 16/02/20 11:00 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
29. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 16/02/20 13:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΒΥΖΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 15/02/20 10:30 ΤΟΣΙΟΣ Ι.
31. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 15/02/20 12:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
32. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 15/02/20 12:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
33. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 16/02/20 10:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
34. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 16/02/20 10:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 15/02/20 10:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
36. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 15/02/20 10:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
37. ΒΥΖΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 15/02/20 12:30 ΤΟΣΙΟΣ Ι.
38. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 16/02/20 12:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/2 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top