ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές, παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου 15-16/2 στην ΕΠΣΑΝΑ, αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Άνοιξης Σάββατο 15/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
2. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 16/02/20 00:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 16/02/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 16/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Κυριακή 16/02/20 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
8. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ραφήνας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 15/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 15/02/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 15/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 15/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διονύσου Σάββατο 15/02/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 16/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 16/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 15/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
18. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βάρης Σάββατο 15/02/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλυβίων Κυριακή 16/02/20 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
20. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Γραμματικού Κυριακή 16/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 16/02/20 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 15/02/20 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
25. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Μαραθώνα Σάββατο 15/02/20 09:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 15/02/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βούλας Σάββατο 15/02/20 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 15/02/20 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 15/02/20 09:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ραφήνας Σάββατο 15/02/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ .
31. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΡΚΟ Κρυονερίου Σάββατο 15/02/20 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΡΚΟ Ραφήνας Τετάρτη 19/02/20 16:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Παπασιδέρη Κυριακή 16/02/20 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.
34. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Κυριακή 16/02/20 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Β ΦΑΣΗ Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 16/02/20 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
36. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Κυριακή 16/02/20 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Β ΦΑΣΗ Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 16/02/20 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
38. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 16/02/20 10:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
Β ΦΑΣΗ Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 16/02/20 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
40. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 16/02/20 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Pallini Αrena Σάββατο 15/02/20 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
42. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 15/02/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
Β ΦΑΣΗ Κ14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 15/02/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
44. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καλυβίων Κυριακή 16/02/20 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
Β ΦΑΣΗ Κ14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Διονύσου Σάββατο 15/02/20 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
46. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 15/02/20 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 15/02/20 12:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
48. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 15/02/20 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ.

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ (13/2/2020)

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 13/02/2020 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ Γ. 1296893 ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Κλήση σε απολογία Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Καλούμε σε απολογία την 18/02/2020 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ Π.Κ. 1-3-14-15
  2. ΒΟΛΙΩΤΗΣ Ι, ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ Π.Κ. 1-3-8-11-12

 

Ποινές από απολογίες Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΑΠΟ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΩΣ ΑΛΛΗΛΈΓΓΥΟ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ Φ.Α. ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ: ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ 50 ΕΥΡΩ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ 15 ΠΑΡ. 3Α ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ 14 ΠΑΡ.2,3 ΠΚ.
  2. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: ΑΠΑΛΛΑΓΗ
  3. ΤΣΙΒΙΛΟΓΛΟΥ Ι.., ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ Φ.Α. ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ: ΜΙΑ (1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 10€. ΑΡΘΡ. 11 ΠΑΡ. 2,5 ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 7 ΠΑΡ. 3 Π.Κ.

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Λ. 1307868 ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 4 40 10 ΠΑΡ. 1 Δ ΙΙ
ΜΑΓΚΟΓΙΑΣ Π. 1290901 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΧΑΣΚΑΣ Α. 1402173 ΠΠ ΦΩΚΑΙΑ 3 30 10 ΠΑΡ. 1Γ
ΤΖΙΓΚΑΤΑ Ε. 1401613 ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 3 30 10 ΠΑΡ. 1Γ
ΧΑΛΙΛΑΙ Σ. 1420602 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 1 10 10 ΠΑΡ. 1 ΑΙ
ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ Δ-Σ 1392550 ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 4 40 10 ΠΑΡ. 1ΔΙΙ
ΛΕΚΚΑΣ Α. 1413995 ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Κλήση σε απολογία Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Καλούμε σε απολογία την 18/02/2020 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ Π.Κ. 1-3-14-15
  2. ΤΣΕΡΤΟΣ Ε. , ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ Π.Κ. 1-3-8-11-12

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΣΕΛΙΣΤΑΣ Ε. 1259205 ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Διάφορες προτάσεις-εισηγήσεις Κ-18:

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ -ΜΑΡΚΟ ΣΤΙΣ 08/02/2020 ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΔΙΟΤΙ ΔΙΕΚΟΠΗ ΣΤΟ 15 ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΕΠΣΑΝΑ ΛΟΓΩ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΙΑΚΗΣ ΦΟΡΤΗΣΗΣ ΛΟΓΩ ΣΟΒΑΡΟΥ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ. ΕΠΑΝΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 21 ΠΑΡ. 1Β ΚΑΙ 2Β ΤΟΥ ΚΑΠ. ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ  ΑΡΘΡΟ 10 ΠΑΡ. 4 ΚΑΠ. ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΠΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ  ΙΔΙΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΚΟΠΗ.

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Κ-16

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1405475 ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ 4   10 ΠΑΡ. 1Δ

 

Διάφορες προτάσεις-εισηγήσεις Κ-14:

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΔΟΞΑΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ- ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΑΜΤΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΗ ΤΗΝ 01/02/2020 ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΔΙΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΔΗΛΩΣΕ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΑ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΠΣΑΝΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ,. ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΑ 3-0 ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 50 ΕΥΡΩ. ΑΡΘΡΟ 17 ΠΑΡ. 2 ΚΑΠ ΚΑΙ 6 ΠΑΡ. 10 ΠΡΟΚ Κ-14.

Διαιτητές, παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου 15-16/2 στην ΕΠΣΑΝΑ, αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top