ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου-Δευτέρας 15-16-17/2 ΕΠΣ Πειραιά Κ’ διαιτητές υποδομών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
2. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
4. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16/02/20 12:15
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
5. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 16/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
7. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Δευτέρα 17/02/20 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
9. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
10. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 16/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
11. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
12. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
14. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Τετάρτη 19/02/20 15:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
17. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
18. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 16/02/20 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
19. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
20. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/02/20 12:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
21. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 16/02/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
24. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
25. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/02/20 12:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
27. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 16/02/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
28. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16/02/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
31. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
32. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:45
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
33. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16/02/20 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
34. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 16/02/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
35. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 16/02/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 15/02/20 10:15
37. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 15/02/20 18:00
38. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 16/02/20 12:00
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 15/02/20 10:00
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 15/02/20 11:30
41. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 15/02/20 13:30
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 15/02/20 11:15
43. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 15/02/20 13:30
44. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16/02/20 17:45
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 15/02/20 18:30
46. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 16/02/20 10:30
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 15/02/20 18:00
48. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 16/02/20 11:00
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 15/02/20 13:00
50. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 18:15
51. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16/02/20 18:30
Κ14 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 15/02/20 18:00
53. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 16/02/20 18:00
Κ14 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 16/02/20 18:15
55. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 16/02/20 18:15
Κ14 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 15/02/20 13:00
57. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 15/02/20 18:00
58. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 16/02/20 13:00
Κ14 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 15/02/20 12:15
60. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 15/02/20 13:15
61. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 13:30
Κ12 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 16/02/20 09:00
63. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 16/02/20 16:30
Κ12 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 15/02/20 09:00
65. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 16/02/20 10:30
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 15/02/20 13:30
67. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 15/02/20 15:00
68. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 16/02/20 13:30
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 15/02/20 10:30
70. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 15/02/20 16:30
71. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 16/02/20 15:00
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 15/02/20 12:00
73. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 16/02/20 12:00

 

 

Παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου-Δευτέρας 15-16-17/2 ΕΠΣ Πειραιά Κ’ διαιτητές υποδομών
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top