ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου 12/2 και του Σαββατοκύριακου 15-16/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ημιτελική φάση Κυπέλλου
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Τετάρτη 12/02/20 15:00
2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 12/02/20 15:00
Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Άνοιξης Σάββατο 15/02/20 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 16/02/20 15:00
5. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/02/20 15:00
6. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 16/02/20 15:00
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 16/02/20 15:00
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Κυριακή 16/02/20 15:00
9. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Κυριακή 16/02/20 15:00
10. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ραφήνας Κυριακή 16/02/20 15:00
Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 15/02/20 15:00
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 15/02/20 15:00
13. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 15/02/20 15:00
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 15/02/20 15:00
15. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διονύσου Σάββατο 15/02/20 15:00
16. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 16/02/20 15:00
17. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 16/02/20 15:00
18. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 16/02/20 15:00
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 15/02/20 15:00
20. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βάρης Σάββατο 15/02/20 15:00
21. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλυβίων Κυριακή 16/02/20 15:00
22. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 16/02/20 15:00
23. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Γραμματικού Κυριακή 16/02/20 15:00
24. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 16/02/20 15:00
25. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 16/02/20 15:00

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου 12/2 και του Σαββατοκύριακου 15-16/2 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top