ΕΠΣΔΑ

Αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 8-9/2 στην ΕΠΣΔΑ, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

Iσόπαλο το ντέρμπι στην Γκορυτσά Απόλλωνας-Εθνικός, ο ΠΑΟΚ πέρασε από τη Ν.Πέραμο

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(18η αγωνιστική)

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1-1
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0-0
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-4
ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 7-1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 45
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 42
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 40
4. ΒΥΖΑΣ 37
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 32
6. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 25
7. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 23
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 23
9. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 21
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 15
11. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 13
12. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 13
13. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ 10
14. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 8

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 19η Αγωνιστική

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΒΥΖΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(18η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 0-1
ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 1-1
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 1-4
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 3-4
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 49
2. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 41
3. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 39
4. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 37
5. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 37
6. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 37
7. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 31
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 25
9. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 24
10. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 12
11. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 11
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 10
13. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 7
14. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 6

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 19η Αγωνιστική

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Τετάρτη 05/02/20 18:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-0
2. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΕΡΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ) 0-4
3. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 7-1
4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ) 1-0
5. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 2-5
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 09/02/20 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-1
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 09/02/20 15:30 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) 1-1
8. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 09/02/20 15:30 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 05/02/20 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ) 4-2
10. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ) 3-4
11. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ) 1-2
12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., HABILAJ A., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-3
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 09/02/20 11:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ) 0-1
14. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 09/02/20 13:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ) 1-3
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΑΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 1-1
16. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ) 1-4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Τετάρτη 05/02/20 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-4
18. ΒΥΖΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 05/02/20 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., HABILAJ A.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 08/02/20 11:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
20. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 09/02/20 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ DREAM SPORT Σάββατο 08/02/20 12:00 HABILAJ A.
22. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 08/02/20 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
23. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 09/02/20 12:00 ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
25. ΒΥΖΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 08/02/20 11:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
26. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 08/02/20 12:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 2-3
27. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LAND Κυριακή 09/02/20 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 5-1
28. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 09/02/20 11:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 1-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ DREAM SPORT Σάββατο 08/02/20 10:30 HABILAJ A. 4-1
30. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 08/02/20 14:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 09/02/20 10:30 ΤΟΣΙΟΣ Ι. 6-2
32. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ SOCCER LAND Κυριακή 09/02/20 11:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 08/02/20 10:30 ΤΟΣΙΟΣ Ι. 2-3
34. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 08/02/20 12:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
35. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 08/02/20 12:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 4-0
36. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 08/02/20 14:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 4-0
37. ΒΥΖΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 09/02/20 10:30 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 08/02/20 10:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 2-1
39. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 09/02/20 10:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 4-1
40. ΒΥΖΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 09/02/20 12:30 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 2-3

Αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 8-9/2 στην ΕΠΣΔΑ, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top