ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 8-9/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. 2-0
2. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-0
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-0
6. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-1
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-2
11. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-0
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 3-2
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-1
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 6-0
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-0
20. ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-1
21. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-0
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2
23. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 09/02/20 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
24. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-0
26. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-0
27. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
28. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-0
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-0
31. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
32. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/02/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
34. ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-1
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-0
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-1
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/02/20 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-2
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/02/20 11:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-2
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-3
42. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 1-0
43. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 10:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-3
44. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/02/20 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 1-0
45. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/02/20 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-1
47. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΩΝΗ Ε. 0-3
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/02/20 15:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
50. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 1-0
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 09:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/02/20 10:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-1
53. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 12:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 4-0
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 09/02/20 12:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 5-1
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-1
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΡΙΩΝ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-1
58. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 09/02/20 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-1
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 11:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-1
60. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/02/20 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-2
61. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/02/20 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-4
62. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-1
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/02/20 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 3-1
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 08/02/20 11:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
66. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/02/20 12:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 0-2
67. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-1
68. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/02/20 14:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-0
69. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 18:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-2
70. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 18:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
71. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 18:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ18 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 12:45 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 4-2
73. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 08/02/20 13:00 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε. 2-1
74. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/02/20 16:00 ΙΣΣΑ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 0-0
75. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/02/20 17:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 3-1
76. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 17:45 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 3-1
77. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-2
78. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 09/02/20 17:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Κ18 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 5-1
80. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 12:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-1
81. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
82. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 17:15 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
83. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 17:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
84. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 18:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
85. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 19:15 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Κ18-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-2
87. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 08/02/20 10:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π. 1-3
88. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 1-0
89. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 18:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π. 3-0
90. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/02/20 17:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
91. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/02/20 18:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
92. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 20:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Κ18-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 6-1
94. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 12:15 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
95. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 17:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-0
96. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/02/20 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-0
97. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-2
98. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 09/02/20 09:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
Κ16 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 09:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΛΩΝΗ Ε. 1-3
100. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 09:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 5-1
101. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-2
102. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/02/20 10:30 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-4
103. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 17:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
104. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 09/02/20 17:45 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
105. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/02/20 19:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΩΝΗ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Κ16 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 10:15 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-3
107. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-1
108. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/02/20 19:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-1
109. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 19:45 ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 3-0
110. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 20:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε. 6-1
111. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 12:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
112. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/02/20 18:00 ΛΩΝΗ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Κ16 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-0
114. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-1
115. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 13:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-2
116. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 19:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
117. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 09/02/20 17:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
118. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 09/02/20 19:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
119. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 20:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ16-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/02/20 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-2
121. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 12:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
122. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/02/20 18:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 7-1
123. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 18:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-1
124. ΡΟΥΦ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/02/20 19:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-2
125. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 19:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
126. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/02/20 17:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Κ16-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-2
128. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 13:15 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 4-1
129. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-0
130. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 18:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-6
131. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-2
132. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/02/20 17:30 ΜΠΕΝΟΣ Α.
133. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/02/20 19:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
Κ16-12ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 08/02/20 13:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 3-0
135. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 17:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
136. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 20:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-1
137. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 20:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-2
138. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 17:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
139. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
140. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/02/20 18:00 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
Κ14-7ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
142. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 11:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-3
143. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 19:45 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 0-7
144. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/02/20 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-4
145. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/02/20 12:45 ΝΑΟΥΜ Δ. 5-1
146. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/02/20 20:00 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ14-8ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 08/02/20 09:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 3-0
148. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΟΣ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-4
149. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 11:45 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-0
150. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-0
151. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 18:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-0
152. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 18:45 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
Κ14-9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0
154. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 09:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-3
155. ΡΟΥΦ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/02/20 17:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 5-0
156. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 09/02/20 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
157. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/02/20 12:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 5-1
158. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΟΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/02/20 18:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ1410ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
159. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 08/02/20 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-1
160. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-1
161. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 11:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
162. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 13:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
163. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/02/20 10:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
164. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 09/02/20 11:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 5-3
Κ1411ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
165. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 11:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-7
166. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΠΕΥΚΗ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/02/20 12:45 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 5-1
167. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 08/02/20 12:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-4
168. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/02/20 19:45 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
169. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/02/20 19:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ1412ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
170. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 10:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 9-0
171. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/02/20 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-0
172. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 08/02/20 17:15 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-0
173. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 09/02/20 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-5
Κ1413ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
174. ΠΕΥΚΗ 1 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/02/20 09:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
175. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/02/20 12:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-1
176. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0
177. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/02/20 09:15 ΙΣΣΑ Α. 3-0
178. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 13:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-0
Κ10-1ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
179. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 08/02/20 09:30 ΘΩΜΑΣ Π. 0-4
180. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 8-1
Κ10-2ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/02/20 14:45 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-4
182. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 19:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-4
183. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/02/20 17:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ10-3ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
184. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 10:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 6-0
185. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 08/02/20 14:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-3
186. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-1

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 8-9/2 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top