ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 8/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. 2-0
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
7. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-2
8. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-0
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
10. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-1
12. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 6-0
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-0
14. ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-1
15. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-0
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-0
18. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
19. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-0
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
21. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-0
22. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
24. ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-1
25. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-0
26. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-3
28. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΡΙΩΝ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-1
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 08/02/20 11:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
32. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/02/20 12:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 0-2
33. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-1
34. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/02/20 14:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-0
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 18:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
Κ18 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 12:45 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 4-2
37. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 08/02/20 13:00 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε. 2-1
38. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/02/20 16:00 ΙΣΣΑ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
39. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/02/20 17:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
40. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 17:45 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ18 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 5-1
42. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 12:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-1
43. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Κ18-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-2
45. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 08/02/20 10:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π. 1-3
46. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
47. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 18:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ18-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 6-1
49. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 12:15 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
50. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 17:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
51. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/02/20 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
52. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
Κ16 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 09:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΛΩΝΗ Ε. 1-3
54. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 09:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 5-1
55. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-2
56. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/02/20 10:30 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-4
57. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 17:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
Κ16 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 10:15 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-3
59. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
60. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/02/20 19:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
61. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 08/02/20 19:45 ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
62. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 20:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε.
Κ16 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-0
64. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-1
65. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 13:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-2
66. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 19:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ16-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/02/20 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-2
68. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 12:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
69. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/02/20 18:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
70. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 18:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
71. ΡΟΥΦ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/02/20 19:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
72. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 19:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι.
Κ16-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-2
74. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 13:15 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 4-1
75. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
76. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 18:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
77. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 08/02/20 18:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ16-12ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 08/02/20 13:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 3-0
79. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 17:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
80. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 20:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
81. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 20:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Κ14-7ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
83. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/02/20 11:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-3
84. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 19:45 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Κ14-8ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 08/02/20 09:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 3-0
86. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΟΣ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-4
87. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 08/02/20 11:45 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-0
88. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/02/20 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-0
89. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 18:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
Κ14-9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0
91. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 08/02/20 09:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-3
92. ΡΟΥΦ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/02/20 17:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ1410ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 08/02/20 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-1
94. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-1
95. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 11:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
96. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 13:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
Κ1411ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 11:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-7
98. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΠΕΥΚΗ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/02/20 12:45 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 5-1
99. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 08/02/20 12:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-4
100. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/02/20 19:45 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Κ1412ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 10:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 9-0
102. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/02/20 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-0
103. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 08/02/20 17:15 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
Κ1413ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΠΕΥΚΗ 1 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/02/20 09:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
105. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/02/20 12:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-1
106. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/02/20 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
Κ10-1ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 08/02/20 09:30 ΘΩΜΑΣ Π. 0-4
108. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/02/20 10:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 8-1
Κ10-2ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/02/20 14:45 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-4
110. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/02/20 19:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ10-3ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/02/20 10:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 6-0
112. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 08/02/20 14:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-3
113. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 08/02/20 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-1

 

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 8/2 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top