ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 8/2/2020

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 08/02/2020
COSMOTE SPORT 4
Ιντιάνα Πέισερς – Τορόντο Ράπτορς
NBA 03:00

ΕΡΤ SPORTS
Ισπανία-Κίνα (Γ)
Προολυμπιακό Τουρνουά Μπάσκετ 13:00

COSMOTE SPORT 6
2020 ATP Tour 250
Τένις 13:30

COSMOTE SPORT 3
Στουτγκάρδη-Άουε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE SPORT 2
Λεβάντε-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

NOVASPORTS 2
Γουίγκαν-Πρέστον
Championship Αγγλίας 14:30

COSMOTE SPORT 1
Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

ΕΡΤ3
Ιωνικός-Νίκη Βόλου
Football League 15:00

ΕΡΤ SPORTS
Μπάσκετ με αμαξίδιο, Ηράκλειο
All Star Game 15:30

COSMOTE SPORT 6
2020 ATP Tour 250
Τένις 15:30

NOVASPORTS 1
Φιορεντίνα-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 7
Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 8
Βέρντερ Βρέμης-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 9
Βόλφσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 3
Σάλκε-Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 5
Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ-ΟΦΝΙ (Τελικός Κυπέλλου γυναικών)
Χάντμπολ 17:00

NOVASPORTS 4
Ρέντινγκ-Χαλ
Championship Αγγλίας 17:00

COSMOTE SPORT 4
Φαμαλικάο-Βιτόρια Γκιμαράες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 17:30

NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ-Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:30

ACTION 24
Τορίνο-Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 9
Πικ-Ζέγκεντ-Άαλμποργκ
Χάντμπολ 19:00

COSMOTE SPORT 3
Μπράιτον-Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 2
Βαγιαδολίδ-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 1
Πανιώνιος-Ξάνθη
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 1
Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 5
Νότιγχαμ Φόρεστ-Λιντς Γιουνάιτεντ
Championship Αγγλίας 19:30

ΕΡΤ SPORTS
Λαμία-Λάρισα
Super League 20:00

NOVASPORTS 4
Αϊντχόφεν-Βίλεμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 20:45

EUROSPORT
Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Βρετανία, Ημιτελικά
Σνούκερ 20:55

NOVASPORTS 3
Ρεν-Μπρεστ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:00

COSMOTE SPORT 9
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Περούτζια
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών 21:30

COSMOTE SPORT 7
Μπιλμπάο-Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 1
Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης-Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 8
Πόρτο-Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:30

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 8/2/2020
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top