ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 8-9/2 και Κλήσεις στις Μικτές Κ12-Κ14 ΕΠΣ Πειραιά για 5/2

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 09/02/20 11:00
2. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/02/20 13:00
3. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 09/02/20 14:15
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:30
5. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 15:30
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 09/02/20 15:30
7. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/02/20 15:45
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 08/02/20 15:30
9. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/02/20 15:30
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:45
11. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 08/02/20 15:45
12. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:45
13. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 15:30
14. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 09/02/20 15:30
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 12/02/20 16:00
16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Τετάρτη 19/02/20 15:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 08/02/20 15:45
18. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 09/02/20 10:30
19. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 10:30
20. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 09/02/20 12:00
21. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/02/20 12:45
22. ΘΗΣΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 09/02/20 13:00
23. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 13:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 08/02/20 15:45
25. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/02/20 10:15
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 09/02/20 10:30
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/02/20 13:00
28. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 09/02/20 13:00
29. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/02/20 15:30
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 08/02/20 15:30
31. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 08/02/20 15:45
32. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/02/20 10:30
33. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/02/20 10:30
34. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 09/02/20 13:00
35. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 09/02/20 15:30
36. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 09/02/20 15:30

 

 

 

 

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για αγώνες με Ε.Π.Σ. Κορινθίας (04/2/2020) ΕΠΕΙΓΟΝ!

Κλήσεις Μικτής Κ12 Ε.Π.Σ.Πειραιά για αγώνα με μικτή Koρινθίας

Από τον προπονητή της μικτής Κ12 της Ε.Π.Σ.Πειραιά κ. Γκοβερίνο Γιώργο και τους συνεργάτες του κ. Λυμπερόπουλο Γιώργο, κ. Αντιμαχίτη Γιάννη και κ. Ρούσσαλη Θανάση καλούνται για τον αγώνα μικτών ομάδων με την ομάδα K12 της Ε.Π.Σ.Κορινθίας, οι παρακάτω αθλητές:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: Τετάρτη 5/2/2020
ΓΗΠΕΔΟ: Παντ. Νικολαΐδη
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 12:30
ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ: 11:00

1. ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
2. ΒΡΥΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3. ΓΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
4. ΔΑΜΑΒΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
5. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7. ΚΟΝΤAΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
8. ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
9. ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
10. ΜΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΜΠΑΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
12. ΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ EΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
13. ΣΙΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
14. ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
15. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
16. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ.

 

Κλήσεις Μικτής Κ14 Ε.Π.Σ.Πειραιά για αγώνα με μικτή Κορινθίας

Από τον προπονητή της μικτής Κ14 της Ε.Π.Σ.Πειραιά κ. Ψυλοπάτη Παναγιώτη και τους συνεργάτες του, κ. Σκαρπέλη Γιάννη, κ. Αντιμαχίτη Γιάννη και κ. Ρούσσαλη Θανάση καλούνται για τον αγώνα μικτών ομάδων με την ομάδα K14 της Ε.Π.Σ.Κορινθίας,οι παρακάτω αθλητές:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: Τετάρτη 5/2/2020
ΓΗΠΕΔΟ: Παντ. Νικολαΐδη
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 14:00
ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ: 12:30

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΓΑΛΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛIΘΕΑΣ
3. ΓΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
4. ΔΑΜΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5. ΚΑΝΤΕΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6. ΛΕΓΚΙΣΙ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7. ΛΕΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
8. ΜΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΜΑΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10. ΜΙΛΙΩΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
11. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
13. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
14. ΠΛΕΙΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
15. ΠΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
16. ΣΙΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
17. ΤΣΩΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
18. XYKA ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΡΟΣΟΧΗ:
Παρακαλούνται όλοι οι αθλητές σε περίπτωση κολλήματος να ενημερώσουν άμεσα τους προπονητές

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 8-9/2 και Κλήσεις στις Μικτές Κ12-Κ14 ΕΠΣ Πειραιά για 5/2
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top