ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/2 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ) 0-4
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 01/02/20 15:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π. 1-0
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 2-0
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 0-1
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 2-2
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ. 2-2
7. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 0-1
9. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. 3-0
10. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 7-0
11. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 10:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ) 2-1
12. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 13:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1-4
13. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 13:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 3-2
14. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 29/01/20 15:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ. 0-2
16. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Τετάρτη 29/01/20 15:30 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΧΡΟΝΗΣ Γ. 2-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) SUPER BALL Σάββατο 01/02/20 10:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
18. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 01/02/20 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
19. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 02/02/20 11:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SOCCER LAND Κυριακή 02/02/20 12:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 01/02/20 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 3-0
22. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΒΥΖΑΣ SUPER BALL Σάββατο 01/02/20 11:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
23. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 13:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 0-1
24. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 02/02/20 11:00 ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
25. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 02/02/20 12:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SOCCER LAND Κυριακή 02/02/20 10:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-2
27. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ DREAM SPORT Κυριακή 02/02/20 10:30 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
28. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 02/02/20 10:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β. 9-1
29. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 02/02/20 12:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β. 0-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 10:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 3-3
31. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 02/02/20 11:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 12:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 2-7

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/2 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top