ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 01/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-2
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-3
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 02/02/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-0
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 02/02/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 02/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-1
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 02/02/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-0
8. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-1
Β Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ανθούσας Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-2
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 01/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-1
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 1-3
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 01/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-0
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-1
14. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-2
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-2
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γέρακα Κυριακή 02/02/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-3
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 02/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 0-2
19. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Διώνης Κυριακή 02/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-2
20. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 02/02/20 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 3-0
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γραμματικού Κυριακή 02/02/20 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 2-1
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 02/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-2
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 2-2
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Παπασιδέρη Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 0-0
25. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 01/02/20 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-0
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 01/02/20 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 0-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βάρης Σάββατο 01/02/20 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-0
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-2
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
31. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 3-4
Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 2-4
Β ΦΑΣΗ Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Διώνης Κυριακή 02/02/20 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-0
34. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 02/02/20 10:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/02/20 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 0-3
36. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Pallini Αrena Κυριακή 02/02/20 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 7-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 02/02/20 10:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 5-3
38. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Βάρης Κυριακή 02/02/20 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/02/20 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-1
40. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/02/20 10:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 1-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/02/20 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-3
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 01/02/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
43. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/02/20 13:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 01/02/20 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-4
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-2
46. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 01/02/20 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 01/02/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
48. ΑΝΟΙΞΗ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Άνοιξης Σάββατο 01/02/20 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
49. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 01/02/20 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 2-5
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 01/02/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
51. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 01/02/20 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 02/02/20 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 4-1
53. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 02/02/20 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-2
54. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 02/02/20 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 1-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 02/02/20 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
56. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 02/02/20 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 0-12
57. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/02/20 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 02/02/20 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-7
59. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 02/02/20 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 7-1
60. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Κυριακή 02/02/20 12:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 2-4
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νικολακάκη Κυριακή 02/02/20 12:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 1-0
62. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Κυριακή 02/02/20 12:00 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. 9-0
63. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 Αγίας Άννας Κυριακή 02/02/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-4
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Δροσιάς Κυριακή 02/02/20 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 2-1
65. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/02/20 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 1-1
66. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 02/02/20 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Ημιτελική φάση Κυπέλλου
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Τετάρτη 12/02/20 15:00
2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 12/02/20 15:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Τετάρτη 05/02/20 00:00

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/2 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top