ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 1/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

(18η αγωνιστική)Α’ κατηγορία

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 01/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-2
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-3
Β Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ανθούσας Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-2
4. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 01/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-1
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 1-3
6. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 01/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-0
7. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-1
8. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-2
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-3
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Παπασιδέρη Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 0-0
11. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 01/02/20 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-0
13. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 01/02/20 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 0-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βάρης Σάββατο 01/02/20 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-0
15. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-2
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
17. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 3-4
Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/02/20 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 01/02/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
21. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/02/20 13:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 01/02/20 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-4
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Τετάρτη 29/01/20 16:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-3
24. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 29/01/20 16:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-1
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-2
26. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 01/02/20 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 01/02/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
28. ΑΝΟΙΞΗ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Άνοιξης Σάββατο 01/02/20 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
29. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 01/02/20 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 2-5
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 01/02/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
31. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 01/02/20 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-1

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 1/2 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top