ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 1/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-1
2. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
3. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 5-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-0
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 5-2
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-1
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-5
8. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-1
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
10. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-2
12. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
13. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-3
15. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
16. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-0
19. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 3-1
20. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-3
22. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-2
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-0
25. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-0
26. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 4-2
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
28. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/02/20 17:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
29. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/02/20 17:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
30. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 18:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
Κ18 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 13:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-1
32. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/02/20 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
33. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/02/20 18:15 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ18 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/02/20 10:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-1
35. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/02/20 11:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-3
36. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 01/02/20 12:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 0-1
37. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/02/20 18:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
38. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 01/02/20 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Κ18-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/02/20 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π. 2-0
40. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 11:15 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
41. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/02/20 18:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
42. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/02/20 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ18-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/02/20 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. Αναβλήθηκε
44. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/02/20 11:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-5
Κ16 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 11:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 2-7
46. ΙΑΣΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 12:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
Κ16 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 01/02/20 09:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 1-3
48. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 01/02/20 10:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 1-3
49. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 10:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-0
50. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 01/02/20 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-4
51. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 01/02/20 17:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
52. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/02/20 19:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
53. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/02/20 19:45 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
Κ16 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-3
55. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 17:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
56. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/02/20 17:15 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.
57. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΔΙΟΝΥΣΟΥ Σάββατο 01/02/20 17:30 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
58. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 18:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ16-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/02/20 09:30 ΘΩΜΑΣ Π. 2-0
60. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 09:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-1
61. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/02/20 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-5
62. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/02/20 18:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
63. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/02/20 19:00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ16-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 12:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-0
65. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/02/20 12:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-1
66. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 01/02/20 13:15 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
67. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 16:15 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-0
68. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/02/20 19:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
69. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/02/20 19:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
70. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/02/20 20:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ16-12ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 01/02/20 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
72. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/02/20 17:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
73. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 18:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
74. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 18:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
75. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/02/20 20:00 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ14-7ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/02/20 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 6-0
77. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/02/20 12:45 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-0
78. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/02/20 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
79. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/02/20 17:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
80. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/02/20 17:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Κ14-8ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/02/20 09:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-3
82. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 01/02/20 14:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-0
83. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 14:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-3
84. ΖΕΦΥΡΟΣ 2 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/02/20 17:30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ14-9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/02/20 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
86. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/02/20 12:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-2
87. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 14:15 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-1
88. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΡΟΥΦ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/02/20 19:15 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
Κ1410ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/02/20 13:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
90. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 01/02/20 14:30 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 5-1
91. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 01/02/20 20:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
Κ12-1ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/02/20 10:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 4-1
93. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/02/20 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 6-2
94. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/02/20 11:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
95. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/02/20 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-2
Κ12-2ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/02/20 09:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-2
97. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/02/20 10:15 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-5
Κ12-3ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:45 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 4-0
99. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/02/20 17:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ12-4ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/02/20 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-2
101. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/02/20 17:00 ΜΟΣΧΟΣ Α. 0-1
102. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/02/20 17:15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-2
Κ12-5ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 10:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-1
104. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/02/20 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ12-6ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 01/02/20 09:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-0
106. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 09:45 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-7
107. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΟΨ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/02/20 10:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-3
108. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
Κ12-7ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 01/02/20 10:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-1
110. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 13:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-2
111. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/02/20 16:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-0
112. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/02/20 16:00 ΛΩΝΗ Ε. 2-1
113. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/02/20 17:30 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
Κ12-8ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 01/02/20 11:30 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
115. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/02/20 13:00 ΛΩΝΗ Ε. 6-0
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 1/2 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top