ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 1/2/2020

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 01/02/2020
COSMOTE SPORT 4
Μιλγουόκι Μπακς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA 04:00

COSMOTE SPORT 4
Λος Άντζελες Λέικερς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
NBA 05:30

ΕΡΤ SPORTS
Παλαιό Φάληρο – Πανιώνιος ΓΣΣ
Α1 Πόλο Ανδρών 14:00

COSMOTE SPORT 3
Σαν Πάουλι – Στουτγκάρδη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:00

COSMOTE SPORT 2
Γρανάδα – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE SPORT 1
Λέστερ – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

NOVASPORTS 1
Χαλ – Μπρέντφορντ
Championship Αγγλίας 14:30

ΕΡΤ3
Καβάλα – Τρίκαλα AO
Football League 15:00

ΕΡΤ PLAY 3
Λάρισα – Ιωνικός
Basket League 15:45

ΕΡΤ PLAY 1
Πανιώνιος – Ηρακλής
Basket League 15:45

ΕΡΤ PLAY 2
Λαύριο – Περιστέρι
Basket League 15:45

NOVASPORTS 2
Μπολόνια – Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 4
Σοσό – Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 5
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 9
Άουγκσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 8
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 7
Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 6
Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 3
Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

NOVASPORTS 5
Λιντς – Γουίγκαν
Championship Αγγλίας 17:00

NOVASPORTS 1
ΟΦΗ – ΑΕΛ
Super League 17:15

ΕΡΤ SPORTS
Προμηθέας Πάτρας – Ήφαιστος Λήμνου
Basket League 17:45

NOVASPORTS 4
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:30

NOVASPORTS 5
Κάλιαρι – Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 8
Κύπελλο Ιταλίας, Γυναίκες
Βόλεϊ 19:00

COSMOTE SPORT 3
Λειψία – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 2
Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός – Ξάνθη
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 5
Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 20:00

NOVASPORTS 4
Φέγενορντ – Εμεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 20:45

NOVASPORTS 3
Αμιάν – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:00

COSMOTE SPORT 8
Κύπελλο Ιταλίας, Γυναίκες
Βόλεϊ 21:30

COSMOTE SPORT 9
Ανόβερο – Κίελο
Χάντμπολ 21:45

NOVASPORTS 1
Σασουόλο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4
Λος Άντζελες Κλίπερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA 22:30

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 1/2/2020
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top