ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 01/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 02/02/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 02/02/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 02/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 02/02/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
8. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Β Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ανθούσας Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 01/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 01/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
14. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γέρακα Κυριακή 02/02/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 02/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
19. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Διώνης Κυριακή 02/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
20. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 02/02/20 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γραμματικού Κυριακή 02/02/20 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 02/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Παπασιδέρη Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
25. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 01/02/20 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 01/02/20 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ .
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βάρης Σάββατο 01/02/20 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
31. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 09:30 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Β ΦΑΣΗ Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Διώνης Κυριακή 02/02/20 10:00
34. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 02/02/20 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/02/20 10:00
36. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Pallini Αrena Κυριακή 02/02/20 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 02/02/20 10:00
38. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Βάρης Κυριακή 02/02/20 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/02/20 10:00
40. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/02/20 10:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/02/20 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
42. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Τετάρτη 05/02/20 00:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 01/02/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
44. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 01/02/20 13:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 01/02/20 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 01/02/20 12:00
47. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 01/02/20 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΝΟΙΞΗ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Άνοιξης Σάββατο 01/02/20 12:00
49. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 01/02/20 12:00
50. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 01/02/20 12:00
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 01/02/20 12:00
52. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 01/02/20 12:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 02/02/20 12:00
54. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 02/02/20 12:00
55. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 02/02/20 12:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 02/02/20 12:00
57. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 02/02/20 12:00
58. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/02/20 12:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 02/02/20 12:00
60. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 02/02/20 12:00
61. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Κυριακή 02/02/20 12:00
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νικολακάκη Κυριακή 02/02/20 12:00
63. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Κυριακή 02/02/20 12:00
64. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 Αγίας Άννας Κυριακή 02/02/20 12:00
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Δροσιάς Κυριακή 02/02/20 12:00
66. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/02/20 12:00
67. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 02/02/20 12:00

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/2 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top