ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/2 σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
4. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
8. ΙΑΣΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
9. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
10. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
16. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
17. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
18. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
20. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
21. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
22. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/02/20 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
23. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
25. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
26. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 02/02/20 15:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
29. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
30. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/02/20 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
31. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
33. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
34. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
36. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/02/20 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
37. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 02/02/20 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
38. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/02/20 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
39. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/02/20 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
40. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
41. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
43. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
44. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
45. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/02/20 09:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/02/20 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
47. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/02/20 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
48. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/02/20 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
52. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/02/20 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
54. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 02/02/20 10:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
55. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 02/02/20 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
56. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/02/20 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
57. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
59. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
60. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
61. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/02/20 09:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/02/20 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/02/20 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
64. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/02/20 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
65. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 1-2/2 σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top