ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Διαιτητές, παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου-Δευτέρας 18-19-20/1 στην ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
2. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
4. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/01/20 13:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
5. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 19/01/20 14:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .)
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/01/20 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
7. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτέρα 20/01/20 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
9. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 18/01/20 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
10. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
11. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 19/01/20 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
12. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
13. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/01/20 15:45 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Τετάρτη 22/01/20 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
17. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
18. ΘΗΣΕΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/01/20 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
19. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/01/20 11:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 19/01/20 12:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
21. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/01/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
22. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/01/20 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 12:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ)
25. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 19/01/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 19/01/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
27. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 19/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 18/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
30. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 18/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
31. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/01/20 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
32. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 19/01/20 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
33. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/01/20 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
34. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/01/20 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
35. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 19/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
37. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/01/20 13:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
38. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/01/20 17:45 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/01/20 10:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/01/20 17:45 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 19/01/20 10:45 ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 18/01/20 12:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
43. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 19/01/20 10:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
44. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/01/20 17:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
46. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/01/20 17:45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
48. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/01/20 11:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/01/20 10:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
50. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
51. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/01/20 11:15 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ14 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/01/20 13:15 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
53. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 19/01/20 18:15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ14 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/01/20 09:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
55. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 13:15 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
Κ14 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/01/20 13:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
57. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 18/01/20 13:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
58. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
Κ14 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/01/20 12:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
60. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 19/01/20 09:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
61. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 10:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ12 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 18/01/20 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
63. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
65. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 19/01/20 10:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 18/01/20 12:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
67. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 19/01/20 09:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
68. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 19/01/20 18:00 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
70. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
71. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 19/01/20 13:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 19/01/20 11:45 ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
73. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 19/01/20 16:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.

Διαιτητές, παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου-Δευτέρας 18-19-20/1 στην ΕΠΣ Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top