ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα με όλες τις αγωνιστικές σε Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ 2018-2019 όπως προέκυψε μετά την κλήρωση

Το πρόγραμμα  με όλες τις αγωνιστικές στα πρωταθλήματα Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ 2018-2019 όπως προέκυψε μετά την κλήρωση έχει ως εξής:

Δείτε το πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΑΝΑ όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΑΝΑ:

1η αγωνιστική 14η
Γέρακας-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Σταμάτας-ΑΟ Άρτεμις
Λαυρεωτική-ΑΟ Κορωπίου
Βουλιαγμένη-Σαρωνικός Αναβ.
Εθνικός Ν. Μάκρης-Αμφιάραος
ΑΟ Αυλών-Κρυονέρι
Νίκη Δροσιάς-Αετός Πικερμίου
Ωρωπός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

2η αγωνιστική 17η
Ωρωπός-Γέρακας
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Άρτεμις-Λαυρεωτική
ΑΟ Κορωπίου-Βουλιαγμένη
Σαρωνικός Αναβ.-Εθνικός Ν. Μάκρης
Αμφιάραος-ΑΟ Αυλών
Κρυονέρι-Νίκη Δροσιάς
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αετός Πικερμίου

3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Σταμάτας-Ωρωπός
Λαυρεωτική-ΑΟ Ατλαντίς
Βουλιαγμένη-ΑΟ Άρτεμις
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Αυλών-Σαρωνικός Αναβ.
Νίκη Δροσιάς-Αμφιάραος
Αετός Πικερμίου-Κρυονέρι
Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

4η αγωνιστική 19η
Ωρωπός-Λαυρεωτική
Γέρακας-ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς-Βουλιαγμένη
ΑΟ Άρτεμις-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Αυλών
Σαρωνικός Αναβ.-Νίκη Δροσιάς
Αμφιάραος-Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Κρυονέρι

5η αγωνιστική 20ή
Βουλιαγμένη-Ωρωπός
Λαυρεωτική-Γέρακας
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Αυλών-ΑΟ Άρτεμις
Νίκη Δροσιάς-ΑΟ Κορωπίου
Αετός Πικερμίου-Σαρωνικός Αναβ.
Κρυονέρι-Αμφιάραος
ΑΟ Σταμάτας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

6η αγωνιστική 21η
Ωρωπός-Εθνικός Ν. Μάκρης
Γέρακας-Βουλιαγμένη
ΑΟ Σταμάτας-Λαυρεωτική
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Άρτεμις-Νίκη Δροσιάς
ΑΟ Κορωπίου-Αετός Πικερμίου
Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αμφιάραος

7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Αυλών-Ωρωπός
Εθνικός Ν. Μάκρης-Γέρακας
Βουλιαγμένη-ΑΟ Σταμάτας
Νίκη Δροσιάς-ΑΟ Ατλαντίς
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Άρτεμις
Κρυονέρι-ΑΟ Κορωπίου
Αμφιάραος-Σαρωνικός Αναβ.
Λαυρεωτική-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

8η αγωνιστική 23η
Ωρωπός-Νίκη Δροσιάς
Γέρακας-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Σταμάτας-Εθνικός Ν. Μάκρης
Λαυρεωτική-Βουλιαγμένη
ΑΟ Ατλαντίς-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Άρτεμις-Κρυονέρι
ΑΟ Κορωπίου-Αμφιάραος
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Σαρωνικός Αναβ.

9η αγωνιστική 24η
Αετός Πικερμίου-Ωρωπός
Νίκη Δροσιάς-Γέρακας
ΑΟ Αυλών-ΑΟ Σταμάτας
Εθνικός Ν. Μάκρης-Λαυρεωτική
Κρυονέρι-ΑΟ Ατλαντίς
Αμφιάραος-ΑΟ Άρτεμις
Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Κορωπίου
Βουλιαγμένη-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

10η αγωνιστική 25η
Ωρωπός-Κρυονέρι
Γέρακας-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Σταμάτας-Νίκη Δροσιάς
Λαυρεωτική-ΑΟ Αυλών
Βουλιαγμένη-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Ατλαντίς-Αμφιάραος
ΑΟ Άρτεμις-Σαρωνικός Αναβ.
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Κορωπίου

11η αγωνιστική 26η
Αμφιάραος-Ωρωπός
Κρυονέρι-Γέρακας
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Σταμάτας
Νίκη Δροσιάς-Λαυρεωτική
ΑΟ Αυλών-Βουλιαγμένη
Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Άρτεμις
Εθνικός Ν. Μάκρης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

12η αγωνιστική 27η
Ωρωπός-Σαρωνικός Αναβ.
Γέρακας-Αμφιάραος
ΑΟ Σταμάτας-Κρυονέρι
Λαυρεωτική-Αετός Πικερμίου
Βουλιαγμένη-Νίκη Δροσιάς
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Κορωπίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Άρτεμις

13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Κορωπίου-Ωρωπός
Σαρωνικός Αναβ.-Γέρακας
Αμφιάραος-ΑΟ Σταμάτας
Κρυονέρι-Λαυρεωτική
Αετός Πικερμίου-Βουλιαγμένη
Νίκη Δροσιάς-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Άρτεμις-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Αυλών-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

14η αγωνιστική 29η
Ωρωπός-ΑΟ Άρτεμις
Γέρακας-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Σταμάτας-Σαρωνικός Αναβ.
Λαυρεωτική-Αμφιάραος
Βουλιαγμένη-Κρυονέρι
Εθνικός Ν. Μάκρης-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Αυλών-Νίκη Δροσιάς
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Ατλαντίς

15η αγωνιστική 30ή
ΑΟ Ατλαντίς-Ωρωπός
ΑΟ Άρτεμις-Γέρακας
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Σταμάτας
Σαρωνικός Αναβ.-Λαυρεωτική
Αμφιάραος-Βουλιαγμένη
Κρυονέρι-Εθνικός Ν. Μάκρης
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Αυλών
Νίκη Δροσιάς-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

 

Δείτε το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΑΝΑ:

1η αγωνιστική 16η
Αστέρας Γλ. Νερών-Συκάμινο
Ραμνούς-Κουβαράς
Καπανδρίτι-Αφιδναϊκός
Μαύρος Αετός-Διόνυσος
Ολυμπιακός Λαυρίου-Φοίβος Βάρης
Νικητές Ανθούσας-Πανσταυραϊκός
Δόξα Άνοιξης-Δόξα Αγ. Άννας
Ρεπό: Νικηφόρος

2η αγωνιστική 17η
Νικηφόρος-Αστέρας Γλ. Νερών
Συκάμινο-Ραμνούς
Κουβαράς-Καπανδρίτι
Αφιδναϊκός-Μαύρος Αετός
Διόνυσος-Ολυμπιακός Λαυρίου
Φοίβος Βάρης-Νικητές Ανθούσας
Πανσταυραϊκός-Δόξα Άνοιξης
Ρεπό: Δόξα Αγ. Άννας

3η αγωνιστική 18η
Ραμνούς-Νικηφόρος
Καπανδρίτι-Συκάμινο
Μαύρος Αετός-Κουβαράς
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αφιδναϊκός
Νικητές Ανθούσας-Διόνυσος
Δόξα Άνοιξης-Φοίβος Βάρης
Δόξα Αγ. Άννας-Πανσταυραϊκός
Ρεπό: Αστέρας Γλ. Νερών

4η αγωνιστική 19η
Νικηφόρος-Καπανδρίτι
Αστέρας Γλ. Νερών-Ραμνούς
Συκάμινο-Μαύρος Αετός
Κουβαράς-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αφιδναϊκός-Νικητές Ανθούσας
Διόνυσος-Δόξα Άνοιξης
Φοίβος Βάρης-Δόξα Αγ. Άννας
Ρεπό: Πανσταυραϊκός

5η αγωνιστική 20ή
Μαύρος Αετός-Νικηφόρος
Καπανδρίτι-Αστέρας Γλ. Νερών
Ολυμπιακός Λαυρίου-Συκάμινο
Νικητές Ανθούσας-Κουβαράς
Δόξα Άνοιξης-Αφιδναϊκός
Δόξα Αγ. Άννας-Διόνυσος
Πανσταυραϊκός-Φοίβος Βάρης
Ρεπό: Ραμνούς

6η αγωνιστική 21η
Νικηφόρος-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αστέρας Γλ. Νερών-Μαύρος Αετός
Ραμνούς-Καπανδρίτι
Συκάμινο-Νικητές Ανθούσας
Κουβαράς-Δόξα Άνοιξης
Αφιδναϊκός-Δόξα Αγ. Άννας
Διόνυσος-Πανσταυραϊκός
Ρεπό: Φοίβος Βάρης

7η αγωνιστική 22η
Νικητές Ανθούσας-Νικηφόρος
Ολυμπιακός Λαυρίου-Αστέρας Γλ. Νερών
Μαύρος Αετός-Ραμνούς
Δόξα Άνοιξης-Συκάμινο
Δόξα Αγ. Άννας-Κουβαράς
Πανσταυραϊκός-Αφιδναϊκός
Φοίβος Βάρης-Διόνυσος
Ρεπό: Καπανδρίτι

8η αγωνιστική 23η
Νικηφόρος-Δόξα Άνοιξης
Αστέρας Γλ. Νερών-Νικητές Ανθούσας
Ραμνούς-Ολυμπιακός Λαυρίου
Καπανδρίτι-Μαύρος Αετός
Συκάμινο-Δόξα Αγ. Άννας
Κουβαράς-Πανσταυραϊκός
Αφιδναϊκός-Φοίβος Βάρης
Ρεπό: Διόνυσος

9η αγωνιστική 24η
Δόξα Αγ. Άννας-Νικηφόρος
Δόξα Άνοιξης-Αστέρας Γλ. Νερών
Νικητές Ανθούσας-Ραμνούς
Ολυμπιακός Λαυρίου-Καπανδρίτι
Πανσταυραϊκός-Συκάμινο
Φοίβος Βάρης-Κουβαράς
Διόνυσος-Αφιδναϊκός
Ρεπό: Μαύρος Αετός

10η αγωνιστική 25η
Νικηφόρος-Πανσταυραϊκός
Αστέρας Γλ. Νερών-Δόξα Αγ. Άννας
Ραμνούς-Δόξα Άνοιξης
Καπανδρίτι-Νικητές Ανθούσας
Μαύρος Αετός-Ολυμπιακός Λαυρίου
Συκάμινο-Φοίβος Βάρης
Κουβαράς-Διόνυσος
Ρεπό: Αφιδναϊκός

11η αγωνιστική 26η
Φοίβος Βάρης-Νικηφόρος
Πανσταυραϊκός-Αστέρας Γλ. Νερών
Δόξα Αγ. Άννας-Ραμνούς
Δόξα Άνοιξης-Καπανδρίτι
Νικητές Ανθούσας-Μαύρος Αετός
Διόνυσος-Συκάμινο
Αφιδναϊκός-Κουβαράς
Ρεπό: Ολυμπιακός Λαυρίου

12η αγωνιστική 27η
Νικηφόρος-Διόνυσος
Αστέρας Γλ. Νερών-Φοίβος Βάρης
Ραμνούς-Πανσταυραϊκός
Καπανδρίτι-Δόξα Αγ. Άννας
Μαύρος Αετός-Δόξα Άνοιξης
Ολυμπιακός Λαυρίου-Νικητές Ανθούσας
Συκάμινο-Αφιδναϊκός
Ρεπό: Κουβαράς

13η αγωνιστική 28η
Αφιδναϊκός-Νικηφόρος
Διόνυσος-Αστέρας Γλ. Νερών
Φοίβος Βάρης-Ραμνούς
Πανσταυραϊκός-Καπανδρίτι
Δόξα Αγ. Άννας-Μαύρος Αετός
Δόξα Άνοιξης-Ολυμπιακός Λαυρίου
Κουβαράς-Συκάμινο
Ρεπό: Νικητές Ανθούσας

14η αγωνιστική 29η
Νικηφόρος-Κουβαράς
Αστέρας Γλ. Νερών-Αφιδναϊκός
Ραμνούς-Διόνυσος
Καπανδρίτι-Φοίβος Βάρης
Μαύρος Αετός-Πανσταυραϊκός
Ολυμπιακός Λαυρίου-Δόξα Αγ. Άννας
Νικητές Ανθούσας-Δόξα Άνοιξης
Ρεπό: Συκάμινο

15η αγωνιστική 30ή
Συκάμινο-Νικηφόρος
Κουβαράς-Αστέρας Γλ. Νερών
Αφιδναϊκός-Ραμνούς
Διόνυσος-Καπανδρίτι
Φοίβος Βάρης-Μαύρος Αετός
Πανσταυραϊκός-Ολυμπιακός Λαυρίου
Δόξα Αγ. Άννας-Νικητές Ανθούσας
Ρεπό: Δόξα Άνοιξης

Πηγή epsanastisentra.blogspot.com

Το πρόγραμμα με όλες τις αγωνιστικές σε Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ 2018-2019 όπως προέκυψε μετά την κλήρωση
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top