ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 7-8/12, βαθμολογίες-επόμενη αγωνιστική στην ΕΠΣΔΑ

Σκόνταψε ο Πανελευσινιακός στη Νέα Πέραμο

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(11η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2-2
Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟY 1-3
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 1-3
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 0-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ- Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 27
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 26
3. ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 24
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 21
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 20
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20
7. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 18
8. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 16
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 9
11. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ 7
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5
13. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 5
14. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 3

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 12η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ
ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ
ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(11η αγωνιστική)

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 1-0
ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 0-0
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0-7
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 3-3
Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 4-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 28
2. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 28
3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 26
4. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 24
5. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 21
6. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 19
7. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ 17
8. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 17
9. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 12
10. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 10
11. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 7
12. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. 6
13. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 5
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 12η Αγωνιστική

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ.
Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ
ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ) 1-1
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-1
3. ΒΥΖΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) 2-1
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) 2-2
5. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ) 1-3
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ) 1-1
7. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ) 1-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ) 0-7
9. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 HABILAJ A., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ) 3-3
10. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ) 0-3
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-1
12. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 08/12/19 11:30 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ) 1-0
13. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 08/12/19 12:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-0
14. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ) 1-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Τετάρτη 04/12/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ) 3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 07/12/19 11:30 ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
17. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ SOCCER LAND Κυριακή 08/12/19 13:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 07/12/19 11:30 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
19. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ DREAM SPORT Κυριακή 08/12/19 12:00 ΤΟΣΙΟΣ Ι.
20. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Κυριακή 08/12/19 12:00 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 07/12/19 10:00 ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LAND Σάββατο 07/12/19 11:00 ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. 5-9
23. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 07/12/19 13:30 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. 4-1
24. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 08/12/19 10:00 ΠΛΑΚΑΣ Σ. 4-0
25. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ SOCCER LAND Κυριακή 08/12/19 11:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α. 5-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 07/12/19 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. 2-4
27. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ SOCCER LAND Σάββατο 07/12/19 12:30 ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α. 0-4
28. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ DREAM SPORT Κυριακή 08/12/19 10:30 ΤΟΣΙΟΣ Ι. 1-2
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Κυριακή 08/12/19 10:30 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. 0-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 07/12/19 10:00 ΤΟΣΙΟΣ Ι. 1-1
31. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 07/12/19 10:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 4-0
32. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 07/12/19 10:30 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 4-2
33. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 07/12/19 12:00 ΤΟΣΙΟΣ Ι. 0-2
34. ΒΥΖΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 08/12/19 10:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 4-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 07/12/19 12:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 3-1
36. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 07/12/19 12:30 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 1-0
37. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 08/12/19 10:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 1-3
38. ΒΥΖΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 08/12/19 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 3-0 α.α.
39. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 08/12/19 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 1-7
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 11/12/19 00:00
2. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 11/12/19 00:00

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 7-8/12, βαθμολογίες-επόμενη αγωνιστική στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top