ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 7-8/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 07/12/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-3
2. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κυριακή 08/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 0-2
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 08/12/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-3
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-2
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-0
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 08/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-3
Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 07/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-1
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 07/12/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 2-1
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-0
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Διονύσου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-6
13. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-0
14. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Σταμάτας Κυριακή 08/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 3-0
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 08/12/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-2
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-3
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 07/12/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 3-0
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 08/12/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 1-0
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Συκαμίνου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 0-1
21. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βάρης Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-4
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Κυριακή 08/12/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 2-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Συκαμίνου Σάββατο 07/12/19 09:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 1-1
25. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 07/12/19 09:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 0-5
26. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καλάμου Σάββατο 07/12/19 09:30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-6
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 08/12/19 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-4
28. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 08/12/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 8-2
29. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 08/12/19 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-2
30. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 08/12/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 12-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 08/12/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-2
32. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλυβίων Κυριακή 08/12/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-1
33. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 08/12/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-7
34. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 08/12/19 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 2-3
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 08/12/19 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 4-1
36. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 08/12/19 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
37. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Pallini Αrena Κυριακή 08/12/19 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 2-0
38. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Κυριακή 08/12/19 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 4-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 08/12/19 10:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-2
40. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 08/12/19 10:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
41. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέων Παλατίων Κυριακή 08/12/19 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 6-0
42. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 08/12/19 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 07/12/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 5-2
44. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 07/12/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 12-0
45. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 07/12/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-2
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 07/12/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 10-0
47. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-1
48. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 4-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
50. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 07/12/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 1-6
51. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 07/12/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-6
52. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 07/12/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 07/12/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-3
54. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 07/12/19 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-0
55. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διώνης Σάββατο 07/12/19 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 5-0
56. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Διονύσου Σάββατο 07/12/19 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 0-3
58. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ BATISTA Σάββατο 07/12/19 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-4
59. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Σταμάτας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 07/12/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-7
61. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αυλώνα Σάββατο 07/12/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-8
62. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 07/12/19 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 0-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 08/12/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
64. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 08/12/19 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
65. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Καλυβίων Κυριακή 08/12/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 08/12/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-4
67. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 08/12/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
68. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 08/12/19 12:00 Δεν θα διεξαχθεί
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 08/12/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 6-1
70. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Κυριακή 08/12/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 0-4
71. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 08/12/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 2-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 08/12/19 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 1-0
73. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γραμματικού Κυριακή 08/12/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
74. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 08/12/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-7
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ BATISTA Κυριακή 08/12/19 10:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-7
76. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Άνοιξης Κυριακή 08/12/19 12:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
77. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ BATISTA Κυριακή 08/12/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-4
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 08/12/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. Δεν θα διεξαχθεί
79. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Κυριακή 08/12/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
80. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 08/12/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-2
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Τετάρτη 11/12/19 00:00
2. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Τετάρτη 11/12/19 15:15
3. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Τετάρτη 11/12/19 15:15

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 7-8/12 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top