ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα εξ’ αναβολής ματς 12/9 της Α’ φάσης του Κυπέλλου και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 15-16/9 για την Β’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές που ορίστηκαν για τα αυριανά 12/9 εξ’ αναβολής ματς για την 1η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 15-16/9 για την 2η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ έχουν ως εξής:

1η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη 12/09/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
2. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 12/09/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη 12/09/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.
2η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 15/09/18 16:30
5. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/09/18 16:30
6. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/09/18 16:30
7. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚ ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/09/18 16:30
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/09/18 16:30
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 15/09/18 16:30
10. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/09/18 16:30
11. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/09/18 16:30
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/09/18 16:30
13. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/09/18 10:00
14. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/09/18 10:00
15. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/09/18 10:00
16. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/09/18 13:00
17. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/09/18 16:30
18. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/09/18 16:30
19. ΝΙΚ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή 16/09/18 16:30
20. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/09/18 16:30
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 16/09/18 16:30
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 16/09/18 16:30
23. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 16/09/18 16:30
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/09/18 16:30
25. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 16/09/18 16:30
26. ΝΙΚ ΘΡΙΑΜΒΟΣ – ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ. – ΠΑΤΗΣΙΑ Κυριακή 16/09/18 16:30

Οι διαιτητές στα εξ’ αναβολής ματς 12/9 της Α’ φάσης του Κυπέλλου και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 15-16/9 για την Β’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top