ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/11 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής και στις 3 κατηγορίες της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα…

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Χαραυγιακός- Μελίσσια 3-1

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηφαιστος Περιστερίου- Αθηναϊκός 1-0

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Θρίαμβος Χα’ι’δαρίου- ΑΕ Ηράκλειο 0-3

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Νέα Ιωνία- Πετράλωνα 3-0

ΙΛΙΟΥ: Ολυμπιακός Λιοσίων- Αγία Παρασκευή 0-1

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Χολαργός- ΓΣ Αργυρούπολης 1-1

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Αρης Πετρούπολης- ΑΟ Περιστερίου 3-1

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Κένταυρος Βριλησσίων- Ιάσωνας 0-0

2ος όμιλος

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Σούρμενα- Κηπούπολη 3-0

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Πανερυθρα’ι’κός- Διάνα Ηλιούπολης 0-0

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Παπάγος- Τράχωνες 1-1

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό- Λυκόβρυση 0-1

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Θύελλα Αγίου Δημητρίου- Απόλλων Χαλανδρίου 0-0

ΤΑΥΡΟΥ Β’:Αγιαξ Ταύρου- Χαϊδάρι 2-1

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Φωστήρας Ηλιούπολης- Ηλιούπολη 1-2

ΡΟΥΦ: Ρουφ- Παλαιό Φάληρο 6-2

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη- Βύρωνας 2-3

ΧΩΡΑΦΑΣ: Φοίνικας Περιστερίου- Εθνικός Αστέρας 3-1

ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ: Ιεράπολη- ΑΕ Περιστερίου 0-4

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι- Αίμος Πετρούπολης 8-0

ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: ΑΕ Μεταμόρφωσης- ΑΟΝΦ Ατταλος 0-0

ΕΡΓΑΝΗΣ: Δόξα Βύρωνος- Λαύρα Αργυρούπολης 1-0

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Λύκοι Χαϊδαρίου- ΑΟΝΑ 0-3

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Αρης Καλαμακίου- Αρης Χολαργού 0-1

2ος όμιλος

ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Πεύκη- Αστέρας Ζωγράφου 1-5

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηναϊδα- ΑΟ Ιλίου 3-4

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Ταταύλα- Κοψαχείλα 0-5

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγίων Αναργύρων- Πλάτωνας 2-1

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Νέα Σμύρνη- Ελευθερούπολη 1-0

ΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Κολωνός- Παράδεισος 0-2

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Μικρασιατικός- Γκυζιακός 3-0

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ορφέας Αιγάλεω- Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 1-3

3ος όμιλος

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΠΟΨ- Κεραυνός Γλυφάδας 4-4

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: ΠΑΣ Γαλάτσι- Τερψιθέα 0-0

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός- Κηφισιά 2010 2-0

ΓΟΥΔΗ: Αγιος Θωμάς- Χαλκηδονικός 1-0

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βριλήσσια- Δούρειος 2-2

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηρακλής Περιστερίου- Αγιος Δημήτριος 3-2

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αστέρας Εξαρχείων- Αγία Ελεούσα 0-3

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Δάφνη Παλαιού Φαλήρου- Ανθούπολη 3-3

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Γαλαξίας- Ερμής Ηρακλείου 2-1

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας Αιγάλεω- Μαρούσι 1-1

ΡΟΥΦ: Δάφνη Αθηνών- Τριφυλλιακός 5-2

ΧΩΡΑΦΑΣ: Αμιλλα Περιστερίου- Αναγέννηση Πετρούπολης 1-0

ΡΟΥΦ: Λέοντες- Θύελλα Περιστερίου 4-2

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Χρυσούπολη- Θρίαμβος Αθηνών 4-2

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Πατήσια- Δάσος Χα’ι΄δαρίου 4-0

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισαριανής- Πράσινα Πουλιά 3-1

2ος όμιλος

ΡΟΥΦ: Πανθησειακός- Ατρόμητος Χαλανδρίου 1-6

ΤΑΥΡΟΥ Β’: Φοίνικας Καλλιθέας- Βοτανικός 0-3

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Φωστήρας Καισαριανής- Ατλας Κυψέλης 1-2

ΚΥΨΕΛΗΣ: Πέρα Κλουμπ- Νίκη Αλίμου 6-0

ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Κωφών- Ιλίσια 2004 1-8

ΥΜΗΤΤΟΥ: Προμηθέας- Αμπελόκηποι 1-2

ΚΥΨΕΛΗΣ: Κρόνος Αθηνών- ΓΣ Καισαριανής 0-3

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Παγκράτι- Ιπποκράτης 1-3

3ος όμιλος

ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Ποσειδώνας Γλυφάδας- ΑΕ Ιλίου 2-0

ΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αφοβος- Κορωνίδα 0-4

ΥΜΗΤΤΟΥ: Υμηττός- Αίας Αθηνών 5-0

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Αστέρας Χαϊδαρίου- Κεραυνός Πετρούπολης 0-1

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ζέφυρος- Αρίωνας 0-0

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Ιωνες Παλ.Φαλήρου- Κεραμεικός 0-1

ΑΚ.ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Λαρισαϊκός- Θεμιστοκλής 2-1

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Καλαμάκι- Αττικός 6-0

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/11 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top