ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 10/11/2019

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019
COSMOTE SPORT 7
Αυστραλία – Γαλλία
Fed Cup by BNP Paribasν07:00

ΕΡΤ SPORTS
37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός
Μαραθώνιος 08:00

ΕΡΤ SPORTS
Δράμα – Α.Ο. Φαίακας
Χάντμπολ 13:00

COSMOTE SPORT 2
Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

NOVASPORTS 3
Άγιαξ – Ουτρέχτη
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 13:15

COSMOTE SPORT 4
Ομπραντόιρο – Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

NOVASPORTS 2
Κάλιαρι – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

NOVASPORTS 4
Κάρντιφ – Μπρίστολ Σίτι
Championship Αγγλίας 14:00

COSMOTE SPORT 5
Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 14:15

COSMOTE SPORT 8
Νυρεμβέργη – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:30

COSMOTE SPORT 3
Γκλάντμπαχ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

ΕΡΤ SPORTS
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Σούπερ Λιγκ 2 14:45

NOVASPORTS 1
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Super League 15:00

ΕΡΤ3
Αιγάλεω – Ιωνικός
Football League 15:00

COSMOTE SPORT 9
Μπιλμπάο – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 15:00

NOVASPORTS 3
Βίλεμ – Αϊντχόφεν
Super League 15:30

COSMOTE SPORT 2
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 7
Γουλβς – Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 24
Ουντινέζε – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 4
Σαμπντόρια – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 5
Λάτσιο – Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 6
Νόβακ Τζόκοβιτς – Ματέο Μπερετίνι
Τένις 16:00

EUROSPORT 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη
Ποδηλασία 16:25

COSMOTE SPORT 4
Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 16:30

COSMOTE SPORT 3
Βόλφσμπουργκ – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ SPORTS
Ξάνθη – Πανιώνιος
Super League 17:00

COSMOTE SPORT 5
Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

COSMOTE SPORT 8
Φλένσμπουργκ – Γκέπινγκεν
Χάντμπολ 17:00

NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Super League 17:15

ΕΡΤ1
Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ 17:15

COSMOTE SPORT 9
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν
VTB United League 18:00

NOVASPORTS 3
Μονπελιέ – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:05

COSMOTE SPORT 1
Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:30

COSMOTE SPORT 3
Φράιμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 4
Πάρμα – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 1
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 7
Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19:30

ΕΡΤ SPORTS
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Βόλεϊ Γυναικών 19:30

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 8
Κίελο – Πόρτο
Χάντμπολ 20:00

COSMOTE SPORT 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 20:30

NOVASPORTS 2
Γιουβέντους – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 6
Ρότζερ Φέντερερ – Ντόμινικ Τιέμ
Τένις 22:00

COSMOTE SPORT 2
Μπέτις – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 3
Μάρσεϊγ – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 4
Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA 22:30

COSMOTE SPORT 3
Μποαβίστα – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 23:00

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 10/11/2019
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top