ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 9/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σάββατο 09/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 4-3
4. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γραμματικού Σάββατο 09/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-0
5. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Άνοιξης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-2
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-1
7. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
8. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ) 4-0
9. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-2
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Γέρακα Σάββατο 09/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 2-4
11. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 3-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 09/11/19 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 1-1
13. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 09/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-0
14. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 09/11/19 09:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 09/11/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-1
16. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παπασιδέρη Σάββατο 09/11/19 09:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 1-0
17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 09/11/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΙΝΑΣ Θ. 5-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/11/19 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-9
19. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/11/19 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 0-0
20. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 09/11/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 1-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 09/11/19 09:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-9
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 09/11/19 09:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-1
23. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/11/19 09:30 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 3-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 09/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
25. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/11/19 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-5
26. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 10-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παπασιδέρη Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-5
28. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Καλυβίων Σάββατο 09/11/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
29. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 1-3
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 5-1
31. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 09/11/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-2
32. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/11/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-3
33. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Σάββατο 09/11/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 0-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Δροσιάς Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
35. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Σάββατο 09/11/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
36. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 6-0
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Σάββατο 09/11/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-0
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 09/11/19 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 11-0
39. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Σάββατο 09/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-4
40. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Σάββατο 09/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 4-1
42. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 09/11/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
43. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 8-0

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 9/11 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top