ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου-Δευτέρας 9-10-11/11 στην ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
2. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
3. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/11/19 12:45 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
4. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/11/19 13:15 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
5. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/11/19 13:15 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/11/19 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/11/19 15:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
9. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
10. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/11/19 13:15 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
11. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/11/19 13:15 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
12. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
13. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
14. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δευτέρα 11/11/19 16:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Τετάρτη 13/11/19 13:45
16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Τετάρτη 13/11/19 15:00
17. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Τετάρτη 13/11/19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
19. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/11/19 10:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
20. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
21. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
22. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
23. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/11/19 15:15 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
26. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
27. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/11/19 10:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
28. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
29. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/11/19 12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
30. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/11/19 12:45 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
31. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
33. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
34. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
35. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
36. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 10/11/19 10:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
37. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 10/11/19 13:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
38. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 10/11/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/11/19 09:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
40. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/11/19 11:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
41. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/11/19 17:45 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/11/19 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
43. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 09/11/19 12:30 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
44. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/11/19 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
Κ16 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/11/19 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
46. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 09/11/19 10:30 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
47. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/11/19 12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ16 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 09/11/19 12:30 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
49. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/11/19 13:15 Αναβλήθηκε
50. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/11/19 19:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/11/19 11:15 ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
52. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/11/19 13:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
53. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/11/19 17:15 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/11/19 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
55. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/11/19 13:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
56. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/11/19 13:15 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ14 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/11/19 17:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/11/19 09:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
59. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/11/19 17:45 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
Κ14 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/11/19 09:15 ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
61. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/11/19 17:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ14 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/11/19 11:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
63. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/11/19 17:30 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
Κ14 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 09/11/19 13:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
65. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/11/19 09:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ.
Κ12 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 09/11/19 10:30 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
67. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 10/11/19 10:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
68. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 10/11/19 13:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ12 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
70. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 09/11/19 13:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
71. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 10/11/19 12:00 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ12 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 09/11/19 16:30 ΣΗΦΑΚΗΣ ..
73. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 10/11/19 16:30 ΣΗΦΑΚΗΣ ..
Κ12 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
75. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 10/11/19 12:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
Κ12 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 09/11/19 18:00 ΣΗΦΑΚΗΣ ..
77. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου-Δευτέρας 9-10-11/11 στην ΕΠΣ Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top