ΕΠΣΔΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/11 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
3. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
4. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
5. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
6. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
7. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
9. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
10. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
11. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
12. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/11/19 11:00 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
13. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., HABILAJ A., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
14. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Τετάρτη 13/11/19 00:00
16. ΒΥΖΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 13/11/19 00:00
17. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 13/11/19 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 09/11/19 12:30 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
19. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ SUPER BALL Κυριακή 10/11/19 11:30 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-10 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ DREAM SPORT Σάββατο 09/11/19 10:00 ΤΟΣΙΟΣ Ι.
21. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 10/11/19 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
22. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ SOCCER LAND Κυριακή 10/11/19 13:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 09/11/19 10:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
24. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 09/11/19 11:30 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
25. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΒΥΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 09/11/19 13:30 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
26. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ SUPER BALL Κυριακή 10/11/19 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) SOCCER LAND Κυριακή 10/11/19 11:30 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ DREAM SPORT Σάββατο 09/11/19 11:30 ΤΟΣΙΟΣ Ι.
29. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 10/11/19 10:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
30. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 10/11/19 11:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
31. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SOCCER LAND Κυριακή 10/11/19 15:00 ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΒΥΖΑΣ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 09/11/19 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
33. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
34. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 09/11/19 12:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
35. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/11/19 12:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
36. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 09/11/19 19:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 09/11/19 09:45 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
38. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 09/11/19 10:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
39. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 09/11/19 10:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
40. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/11/19 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
41. ΒΥΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 10/11/19 10:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/11 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top