ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/11/19 00:00
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
10. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
11. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γραμματικού Σάββατο 09/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
12. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Άνοιξης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 10/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
15. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Κυριακή 10/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 09/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
17. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
18. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ )
19. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 09/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
20. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 10/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
21. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Κυριακή 10/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
22. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 10/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
23. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 10/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Γέρακα Σάββατο 09/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
25. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Σάββατο 09/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
26. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
27. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 10/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
28. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
29. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 10/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
30. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 10/11/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 09/11/19 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
32. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 09/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
33. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 09/11/19 09:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 09/11/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α.
35. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παπασιδέρη Σάββατο 09/11/19 09:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ .
36. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 09/11/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΙΝΑΣ Θ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/11/19 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
38. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/11/19 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
39. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 09/11/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 09/11/19 09:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
41. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 09/11/19 09:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.
42. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/11/19 09:30 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/11/19 10:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
44. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 10/11/19 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
45. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βουλιαγμένης Κυριακή 10/11/19 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
46. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Κυριακή 10/11/19 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/11/19 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
48. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 10/11/19 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
49. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Κυριακή 10/11/19 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
50. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 10/11/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Κυριακή 10/11/19 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
52. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 10/11/19 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
53. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Pallini Αrena Κυριακή 10/11/19 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
54. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 10/11/19 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 10/11/19 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
56. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Κυριακή 10/11/19 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
57. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Καπανδριτίου Κυριακή 10/11/19 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
58. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 10/11/19 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 09/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
60. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/11/19 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
61. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παπασιδέρη Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
63. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Καλυβίων Σάββατο 09/11/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
64. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ .
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
66. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 09/11/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
67. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/11/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
68. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Σάββατο 09/11/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Δροσιάς Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
70. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Σάββατο 09/11/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
71. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
72. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Σάββατο 09/11/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 09/11/19 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
74. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Σάββατο 09/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
75. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/11/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
77. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 09/11/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
78. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 09/11/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βάρης Κυριακή 10/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
80. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 10/11/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
81. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βούλας Κυριακή 10/11/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/11/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
83. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κερατέας Κυριακή 10/11/19 12:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
84. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Καλυβίων Κυριακή 10/11/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 10/11/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
86. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 10/11/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
87. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 10/11/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 10/11/19 00:00
89. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Κυριακή 10/11/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
90. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γέρακα Κυριακή 10/11/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΝΟΙΞΗ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Άνοιξης Κυριακή 10/11/19 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
92. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κρυονερίου Κυριακή 10/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ.
93. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 10/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 10/11/19 00:00
95. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Κυριακή 10/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
96. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 10/11/19 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/11 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top